מחפשים את הלוק היוקרתי?  מטבח פרובנס זה הסגנון שלכם!!

מטבחי פרובנס מעוצבים באופי מלכותי המשדר יוקרה ואלגנטיות רבה. מטבח פרובנס משלב אלמנטים של כתרים ועיטורים, קרניז מעוצב, רגליים מעוטרות וחזיתות מיוחדות, לצד כלי מטבח ומכשירים באותו הסגנון.  עיצוב מטבח פרובנס ייעשה מחומרים כמו: צבע בתנור, פולימר ועץ מלא.

מטבח פרובנס מתאים בעיקר לאנשים שמחפשים “שואו” וייחודיות.

הבתים של יגל מטבחים

מטבחי פרובנס

מטבח פרובנס של לימור וליאור

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח פרובנס ברעננה

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבחי פרובנס - יגל מטבחים

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח פרובנס בחולון

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבחי פרובנס

מטבחים ציוריים המשלבים עץ, צבע לבן, ויטראז’י זכוכית וידיות ארון מעוצבות במיוחד. מי שמחפש את הרב-שכבתיות בעיצוב המטבח שלו ימצא זאת לבטח בסגנון פרובנס. מטבחים אלה משלבים בחובם מגוון רחב מאד של חומרי ייצור, כגון עץ טבעי מלא, פולימר, זכוכית ופרזול מתכתי לסוגיו. כאשר מעצבים מטבחי פרובנס, נהנים מהשילוב של הגוון הלבן עם הגוון החום, וניתן להזמין גם מטבח בצבע לבן כהה אופווייט, או בעברית “שמנת”.

מטבח מגובש בעיצובים מרהיבי עין:

יתרון משמעותי ביותר של מטבח פרובנס הוא ריבוי העיצובים שניתן לבחור. כמות ידיות הארון, הוויטרז’ים והארונות שניתן לבחור, כמו גם סוגי העץ והפולימר שניתן להסדיר, מאפשרים מגוון רחב של עיצובים אשר כל אחד מהם הוא עולם ומלואו.

  • שילוב של גוון לבן עם חום עץ.
  • עיצוב מטבח שמנת אופווייט.
  • עיצוב מטבח עם זכוכיות מבריקות בחזית הארון.
  • כל ארון מגיע עם פיתוחים הן על גבי העץ והן על פלטות הזכוכית המשמשות כוויטרז’ים. מגוון כה רחב של עיצובים חדים ומיוחדים מביא רבים לנהות אחר מטבח זה ולהגדירו כחדר השירות הביתי שלו באופן מלא ומעורר השראה.

להרגיש בבית כמו במבנים של פעם

התקנת מטבחי פרובנס מבטאת אמירה: אווירה של פעם. הודות לכך, הדייר נהנה ממגוון רחב של עיצובים רב שכבתיים שניתן ליהנות מהידורם עד מאד. כאשר רואים את הפלטות המבריקות מזכוכית, משולבות עם פרזול הידיות המיוחד, אי אפשר שלא להתפעל.

ליהנות ממגוון רחב של חומרי ייצור עמידים

על אף כי מדובר על חדר מאד מעוצב וייחודי, אלה לא היתרונות הבלעדיים שלו. מטבחי פרובנס מצוידים בחומרי הייצור הטובים ביותר, מעצים טבעיים מן המעלה הראשונה ועד פולימרים ולוחות MDF המיישמים חיקוי ייחודי ומדויק עבור עצים אלו. מטבחי פרובנס מאפשרים לכם גם ליהנות ממגוון רחב של חומרי הברקה וציפוי המקנים לכל ארון, מגירה ומבנה פנימי אחר את הברק הייחודי לו. הדבר לא רק מייצר עיצוב אותנטי, אלא גם גורם למטבח להיות תמיד מוקף אור והשתקפות אשר צפויים להשביח את מראהו החיצוני.

משתלבים עם כל עיצוב ביתי

התאמת מטבחי פרובנס אפשרית לכל חדר בבית. ריבוי הגוונים ותצורות העיצוב מאפשר לכל אחד למצוא את עצמו בתחום זה ולבטא נוסחת עיצוב ייחודית בעבורו. ריבוי דגמי הקולקציה מאפשר לכל מתכנן בתים להשלים את התמונה הכוללת באופן מרשים ביותר עם מטבחי פרובנס לחובבי עיצוב ואיכות באמת ובתמים. מטבחי פרובנס גם מסבים עיצוב פנימי באיכות מרשימה וגם נראים מעולה בהתבוננות עליהם מהחדרים הסמוכים.

 

הכל אודות מטבחי פרובנס

מטבחי פרובנס - כל השאלות ותשובות

ישנם שלושה עקרונות לבחירה חכמה של מטבחים לבית: איכות, תכנון חכם ועיצוב. בכל מה שקשור לאיכות חשוב לוודא שאתם בוחרים במטבח שיש עליו אחריות, שמיוצר במפעל מוכר ושתהליך הייצור עובר בקרה ופיקוח. בנוסף, חשוב לוודא מהם חומרי הגלם שמהם נבנה המטבח. 

תכנון חכם פירושו התאמה מירבית לצרכים שלכם. לכל משפחה או זוג יש צרכים שונים בבחירת מטבח לבית. מה חשוב לכם? איך אתם מתנהלים במטבח? איפה אתם לא מרוצים מהמטבח הנוכחי שלכם ומה הייתם רוצים לשפר בו? אלו שאלות שיעזרו לכם להבין איך לגשת לתכנון. 

עיצוב הוא שם כולל למגוון רחב של סגנונות עיצוביים וכשמדובר במטבחים האפשרויות בלתי מוגבלות – בואו לביקור באולם התצוגה, ספגו השראות ברשת ושימו לב לעיצובי המטבחים בבתים שבהם אתם מתארחים. הדברים האלו יעזרו לכם להבין איזה סגנון מושך אתכם.

אפשר, אבל האם כדאי? אנחנו ממליצים תמיד להיעזר באיש מקצוע, בין אם מדובר ביועץ לתכנון מטבחים או מעצב פנים המתמחה בנושא. תכנון מטבחים הוא עולם ומלואו. גם אם אתם בטוחים שאתם יודעים הכל על תכנון מטבח, כדאי לקבל ייעוץ אובייקטיבי.

המטבחים שלנו מיוצרים ממגוון חומרי גלם איכותיים. אנחנו שמים דגש על תהליכי ייצור מתקדמים שכוללים שימוש בחומרים כמו פולימרים, זכוכית, עץ מלא, נאנו חלקיקים, פורמייקה ועוד. כדי להבין אילו חומרי גלם יתאימו לויז’ן המטבח שלכם, כדאי להגיע לאולם התצוגה, לקבוע פגישת ייעוץ עם מעצב או יועץ ולהכיר מראש את כל האפשרויות. 

בחירת הגוון של ארונות המטבח תלוי בתכנון השלם של המטבח ובסגנון הנבחר. יש גוונים מסוימים המתאימים לסגנון מודרני, למשל שחור, לבן ואפור וגוונים אחרים שישתלבו דווקא במטבח כפרי – תכלת, ירקרק או שמנת. כדי לבחור גווני ארון למטבח כדאי לבקר באולם התצוגה, להיעזר במעצב פנים שימליץ על שילובי הצבעים המתאימים ביותר לחלל המטבח שלכם ולקבל השראה מדוגמאות ותמונות ברשת. 

הצעד הראשון הוא לפנות למעצב פנים, יועץ או מתכנן מטבחים וליצור תוכנית עיצוב מדויקת בהתאמה אישית. אנחנו ב”יגל מטבחים” מאפשרים ללקוחותינו לקבוע פגישה עם מעצב הבית שלנו ומספקים ייעוץ והתאמה אישית לפני ייצור המטבח.