מטבחים מודרניים הם מטבחים בסגנון המאופיין בקו חד, נקי ויוקרתי.
תחושת האחידות והקווים הישרים, יוצרים מראה מתוחכם ומשרים אוירה של סדר וניקיון. בעיצוב מטבח מודרני תמצאו לרוב מגירות בקווים אחידים לצד ידיות אינטגרליות ומוצרים אינטגרליים נלווים, אשר יחד יעניקו תחושה של יוקרה ואלגנטיות.
מטבח מודרני תוכלו למצוא במגוון סגנונות, חומרים ועיצוב כגון: 
מטבח פורמייקה, PL ,HPL, מטבח פורמייקה נאנו, מטבח פולימר, מטבח צבע בתנור,מטבח זכוכית, סופר לאק ועוד.
אצלנו בחברת מטבחי יגל תוכלו למצוא מגוון רחב של עיצובי מטבח מודרני בסגנונות שונים.

הבתים של יגל מטבחים

מטבחים מודרניים

מטבח מודרני של טלי ויוסי

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח מודרני ברחובות

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח מודרני בנתניה

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח מודרני של מאיר והדס

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח מודרני של אורלי

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח מודרני של נועה ואמיר

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

עיצוב מודרני במטבח

מטבח מודרני יפיח חיים בכל מטבח וכן בתוך בית יוקרתי המעוצב בטוב טעם. מטבח בסגנון מודרני משווה למטבח ניחוח של חו”ל ואווירה שישרו מטבחי מודרני על יושביהם הינה בניחוח קסום ונוסטלגי יוקרתי. 

אין ספק כי הבוחרים מטבח מודרני לביתם הינם אנשים בעלי טעם שיודעים מהי קלאסיקה. בחירה בהתקנת מטבח מודרני הינה החלטה נבונה מאחר ולעולם לא ינוס לחו של מטבח מודרני. לקראת כל התקנה של מטבח, בפרט מטבח מודרני, יש לוודא מהן המידות של המטבח או החלל הרצוי להסבה למטבח. דיוק בלקיחת המידות ועבודה מדויקת נקייה ויפה יבטיחו הנאה מהמטבח לאורך זמן וחסכון באנרגיות מיותרות על תיקונים ורדיפה אחר הספק.

יבואני מטבח מודרני ומעצבים שבוחרים מטבח מודרני יודעים כי הם קולעים לטעמם של לקוחות יודעי דבר. בעלי בתים שמבקשים מטבח מודרני החלטיים וממוקדי מטרה. הם רואים בעיני רוחם את חזון המטבח המוגמר ומייחלים ליום בו יוכלו לשתות כוס קפה בין כתליו. מבטח מודרני האצילי נכון לכל תקופה ומתאים לכל בית ובתנאי שישתלב בו בהרמוניה הראויה לו. יש לנהוג בו כראוי ולנקות אותו לפי ההוראות, כך ישמר זוהרו לאורך זמן ואתם תוכלו ליהנות ממטבח איכות יוקרתי. כמו כן, אבזור נכון של מטבח מודרני יבטיח לו את הכבוד הראוי לו. אם אינכם יודעים כיצד לעשות זאת לבד (והסיכויים אינם רבים לכך) כדאי להיעזר באיש מקצוע, מעצב פנים או מעצב מטבחים, שיוכלו להמליץ לכם על אופציות מיטביות להשלמת הסגנון מודרני.

מי שקורא שורות אלו ואינו יודע כלל מהו מטבח מודרני, ולמי שבעקבות שורות אלו נתעורר בו החשק למטבח בסגנון מודרני, כדאי שיעשה שעורי בית ויחפש מהר תמונות של מטבח מודרני. לאחר מעשה יוכל אותו אדם לשפוט האם מטבח זה הוא לטעמו האישי. גם אם לאו, יצאתם נשכרים בכך שהרחבתם ידיעותיכם לגבי מטבח מודרני ולא נותרתם חסרי ידע בנדון. קשה לשער כי מטבח מודרני לא יענה לטעמכם, אך גם אם כך הדבר,אין זה נורא. לכל אחד טעם משלו וסגנון אישי אותו מאמץ והכי חשוב להיות עקבי ומסור לטעמך או במילה אחת: אותנטי.

המטבחים המודרניים של יגל

הכל אודות מטבחים מודרנים

חינם וללא התחייבות, מלאו הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
לפגישה אישית עם מעצב

מטבחים מודרניים - כל מה שחשוב לדעת

צמד המילים “מטבחים מודרניים” מאגד בתוכו הרבה מאד אלמנטים, אפשרויות בחירה ורעיונות. אספנו את כל השאלות שאנחנו שומעים על בחירת מטבח מודרני למקום אחד ובו כל התשובות. מוכנים להתחיל? גם אנחנו.

יש שלושה עקרונות שחשוב לבחון: פונקציונליות, איכות החומר ועיצוב חכם. פונקציונליות פירושה תכנון נכון של המטבח, הכולל פתרונות אחסון, חלוקת משטחי העבודה, מקום למכשירי חשמל ועוד. איכות החומרים – חומרים עמידים וחזקים המבטיחים שהמטבח לא יישחק, יצבור בלאי או יספוג חבלות ושריטות. עיצוב חכם – מראה מודרני ונקי שיאפשר לנו לחיות בשלום עם המטבח לאורך שנים.

אחת ההתלבטויות הכי גדולות היא האם לבחור מטבח מתוך קטלוג או לבצע התאמות אישיות המשתלבות בתוכנית העיצוב של הבית. התשובה שלנו היא ברורה: התאמה אישית עדיפה בעיקר כשמדובר במטבחים. 

לכל משפחה, זוג או אדם הנכנסים ויוצאים מהמטבח יש דרישות וצרכים ספציפיים ויש דרך שבה הם מתנהלים ביומיום במטבח. ההתאמה והתכנון מאפשרים לשמור על סדר, להנות מהעבודה במטבח ולמצוא פתרונות לכל פונקציה נדרשת.

פתרונות חכמים מתחלקים לשני נושאים. הראשון הוא חומרי הגמר שמהם עשויים מטבחים מודרניים היום. אלו חומרים המפותחים בטכנולוגיות חכמות ומאפשרים ראש שקט, בידיעה שהמטבח עמיד, חזק, מוגן משריטות וחבלות. 

בין הטכנולוגיות האלו אפשר למצוא את ה”נאנו”, שיטה לייצור מטבחים שבמסגרתה משתמשים בנאנו-חלקיקים של חומר פלסטי השומר על המשטחים והארונות ואפילו מכיל חומרים אנטי-בקטריאליים. 

פתרונות חכמים מתבטאים גם בתכנון נכון של המטבח, עם מגירות שליפה נוחות ורחבות, אמצעי אחסון לכלי מטבח ספציפיים ועוד אלמנטים שמתכננים מראש ועוזרים לשמור על המטבח מסודר.

כן, תכנון מטבחים הוא עניין מקצועי לכל דבר. בניגוד לבחירת ספה או מנורה לחדר השינה, מטבח הוא חלל מרכזי בבית שלאחר הרכבתו אי אפשר לשנות בו את הדברים המהותיים.

מסיבה זו, חשוב להיעזר במעצב או בשירות תכנון מטבחים, המאפשר לשים דגש על הפונקציות הספציפיות הדרושות במטבח, לקחת בחשבון את שטח החלל ואת ההתנהלות ביומיום ולהתאים את כל הפרטים הקטנים. 

מטבחים מודרניים לרוב סובבים סביב סקאלת צבעים מונוכרמטית – משחור ולבן דרך אפור במגוון גוונים. עם זאת, רבים מלקוחותינו בוחרים דווקא בגוונים ייחודיים כמו ירוק עמוק, כחול או תכלת. ההחלטה על גוון הארונות צריכה להיעשות תוך מחשבה על העתיד. 

האם אתם שלמים עם הצבע ותהיו שלמים איתו גם בעוד עשר או עשרים שנה? האם הצבע הזה מאפשר לכם גמישות אם תרצו לשנות פרטים מסוימים בעיצוב?  אלו שאלות מנחות שיעזרו לכם לבחור. בנוסף, אנחנו ממליצים לעבור עם מעצב או יועץ מקצועי.