על אלו חומרי ייצור מתבסס מטבח פורמייקה מודרני? בואו להכיר תמורות בתחום הפורמייקה אשר רלוונטיות לעידן זה ומושכות המון צרכנים לסביבת הכנת מזון חדישה ומפנקת במיוחד. מטבחי פורמייקה חדשים מתבססים על המון תמורות שבוודאי תשמחו לקרוא אודותן.

לוחות MDF משובחים מן המעלה הראשונה

לוחות ה- MDF הם חומר הבסיס של מטבחי פורמייקה. קצת על MDF: זהו עץ מעורב בשבבים מלאכותיים, ובייחד הם יוצרים חומר גלם רך, זול בהרבה מהעץ הטבעי ופרקטי לעיבוי מטבחי פורמייקה. אף על פי שזהו חומר הייצור, הוא לא מוצב בחזית הקדמית, שם תוכלו למצוא חומרי ציפוי ייחודיים.

חומרי ציפוי HPL מובחרים

ציפוי HPL, או בשפה המוכרת לכם יותר – פורמייקה, הוא החומר שמוצב בחזית לוחות ה- MDF בכל ארון, מגירה או מדף. יתרונותיו רבים מאד: הגוון לא מתקלף. הצבע נחשב חזק מאד ברמה החומרית וניתן לניקיון עם כל סוג של חומר ניקוי וכל סוגי המטליות. בשונה מהעבר, עת שאי אפשר היה לצבוע פורמייקה אלא רק לרכוש אותה בגוון לבן או אפור טבעי, כיום ציפוי זה מאפשר מגוון רחב של צבעים וניתן לרכוש דגמי מטבחים אלה כשהם מעוטרים בהם. זו התמורה החשובה והקריטית ביותר של מטבחי פורמייקה בשנים האחרונות.

ידיות פרזול

בחלק מחדרי שישרות כמו מטבחי פורמייקה אין ידיות פרזול והפתיחה נעשית בסגנון המודרני, מלמטה. בחלק אחר של מטבחים אלו הן קיימות. ניתן לבחור בין ידיות אינטגרליות לעיצוב מודרני לבין ידיות עבות המתאימות לעיצוב כפרי או עתיק. לבוחרים דגמי מטבחי פורמייקה עם ידיות, אתם מוסיפים שכבה עיצובית נוספת שתחדד את הדקורציה הפנימית במטבח, מה שיספק לו את כל הכלים להיות מעוצב באופן משכנע.

יגל מטבחים – מטבחי פורמייקה על פי הזמנה

בואו להזמין מטבחי פורמייקה וליהנות מכל מה שאתם צריכים על מנת לבסס שגרת הכנת מזון מעולה בבתיכם. מטבחי פורמייקה של יגל מטבחים מספקים את כל מה שאתם צריכים בשביל ליהנות מעיצובים מגוונים וגם לזכות את עצמכם בפרקטיקה חסרת פשרות. מטבחי פורמייקה מצטיינים בעמידוּת הרבה שלהם בפנים שינויי טמפרטורה וחומרי ניקיון, ועל כן נחשבים מאד פופולאריים ושימושיים בקרב דיירים המחפשים איכות. כשאתם פונים לחברה כמו יגל מטבחים אתם מקבלים את מלוא הסיוע בתכנון מטבחי פורמייקה, אותם ניתן לגבש עם מזנון אי מרכזי וליהנות מתשתיות אחסון, עבודה וישיבה נוספות לאלו שצמודים לקירות.

 

נגישות
גלילה לראש העמוד

השארו פרטים
ונציגינו יצרו עמכם קשר בהקדם