תוספות למטבחים מעוצבים – ריכוז כל המידע

אתם חיים בדירתכם כבר שנים, אין לכם חשבון בנק מפוצץ, אתם לא חיים מהיד לפה אבל גם לא בדיוק יכולים להרשות לעצמכם מבחינה כלכלית לבצע שיפוץ של המטבח. אז כמובן שלא תשאירו אותו כפי שהוא עכשיו, מיושן, עלוב, עייף ודורש שיפוץ לצורכי החייאה. ישנן דרכים רבות לרענן את מראהו של מטבח מבלי לשפץ אותו שיפוץ של ממש ובטח ובטח מבלי לקנות מטבח חדש.

תוספות למטבחים מעוצבים

במאמר זה מרוכזות מספר עצות כיצד להעניק למטבח שלכם חיים חדשים מבלי לשבור תכנית חסכון בבנק.

צביעת קירות המטבח

בדיוק בשביל הזדמנויות כאלה המציאו את מנהגי פסח וחג האביב – פעם בשנה, לא יותר ואולי אפילו פחות (תלוי ברמת האחזקה שלכם) צבעו את קירות המטבח בצבע מסויים שהולם אותו ושיעניק לו “דם טרי”. בין אם אתם צובעים קיר אחד או את כל קירות המטבח זה לא משנה, עצם העובדה שישנו פתאום שינוי בצבע הקירות משנה לחלוטין את המראה של כל המטבח – וזה עוד לפני שבכלל נגעתם ברהיטי המטבח ובציודו! אם אתם צובעים את כל קירות המטבח המעוצב, מומלץ שלא לבחור בצבע כהה מדי או דומיננטי מדי כי מהר מאוד הוא עלול להימאס עליכם. אם אתם צובעים רק אחד מקירות המטבח, אתם יכולים לשחק עם שילובי צבעים בינו לבין שאר קירות המטבח. אתם יכולים גם להניח טפטים, אם כי שימו לב לפני רכישת הטפט כי מדובר בטפטים המיועדים גם למטבח משום שהמטבח הוא שטח שמצטברת בו לחות ומידות החום במטבח גבוהות יותר מבשאר הבית לכן לא כל טפט יתאים לקירות המטבח המעוצב. כמו כן, בדקו היטב שמדובר בטפטים שקל לנקות אותם למקרה שישפך עליהם רוטב מסוים מהאוכל שאתם מבשלים או יצטברו כתמי שמן. כדי להעניק לקירות המטבח המעוצב נופך אישי יותר, משמח יותר אתם יכולים לתלות תמונות של חבריכם וקרובי משפחתכם האהובים, בין אם ברגעים משמחים שונים ובין אם בזמן בישול.

מוצרי חשמל ואביזרי מטבח נלווים

המטבחים המעוצבים של היום הם עמוסים במוצרי חשמל שלא היו קיימים עד לפני 10 או עשרים שנים. על הטוסטר אובן והמיקרוגל שהיו קיימים בכל בית והיו מונחים על השיש נוספו היום גם מוצרי חשמל אחרים כמו הבלנדר, מסנן המים של תמי 4 או של כל חברה אחרת, הקומקום החשמלי, סוחט המיץ מפירות טריים,ועוד. רבים מן המכשירים הללו מגיעים במגוון צבעים וניתנת לכם האפשרות לבחור את הצבע המוצא חן בעינכם. אם תבחרו את הצבעים המשתלבים היטב זה עם זה תוכלו לתת למטבח מעוצב תחושת רעננות שלא הייתה בו עד כה.

כלי נוי

אל תוותרו על כלי נוי במטבחכם. נכון, הם תופסים מקום. נכון, הם יכולים לצבור אבק עליהם. אבל אבק צריך לנקות בכל מקרה בכל יום ומקום זה עניין של סדר. אם תניחו עציצים בפינות מסוימות במטבחכם (פינות שלא יפריעו לכם בפעולות היומיומיות שלכם במטבח) תראו את המטבח מתחיל לפרוח ולקבל תחושת רעננות בגלל צבעי השיחים והפרחים. כמו כן, כלי נוי כדוגמת וילונות, תמונות, מלחיות מעוצבות שפשוט עומדות על השיש ולאו דווקא משמשות להמלחת האוכל, יכולים להוסיף הרבה שמחה לעיניים.
השארת תגובה