כל מה שרציתם לדעת על שלבים בעיצוב מטבחים – הכל במקום אחד

כבר תקופה ארוכה שאתם חשים זאת. האוכל כבר לא טעים לכם כמו שהיה לפני כמה חודשים. וזה לא שמשהו השתנה, צורת הבישול היא אותה צורת הבישול, התיבול הוא אותו התיבול, התנור והכיריים הם אותם התנור והכיריים. לכאורה, אין שום סיבה שהבישול שלכם פתאום ישתנה.

כל מה שרציתם לדעת על שלבים בעיצוב מטבחים

אתם כבר לא מתלהבים מעיצוב המטבח שלכם, הוא מעייף אתכם, כבר לא נוח לכם בו כמו שהיה נוח לכם עד כה, אתם לא מסוגלים להתעלם יותר מהחסרונות של המטבח שעד כה התעלמתם מהם בחביבות. כבר תקופה ארוכה אתם חושבים על לבצע שיפוץ של המטבח, לעצב אותו מחדש. עד כה התעכבתם כדי לסדר לכם את התקציב הדרוש לכך, כעת אחרי שחסכתם מספיק לטעמכם הגיע הזמן להתחיל את השיפוץ והעיצוב מחדש. אבל איך? מה עושים כשרוצים לעצב מחדש או לשפץ? על מה צריך להתעקש? למי צריך לפנות? ובכן, הגעתם למקום הנכון, במאמר זה מרוכז כל המידע על השלבים השונים בעיצוב מטבחים.

מה המטרות שלכם?

ראשית כל ולפני שאתם מתקשרים לקבלנים, אדריכלים, מעצבי פנים ולאנשי מקצוע אחרים, החליטו היטב ביניכם לבין עצמכם מה המטרות שלכם – האם אתם מעוניים בעיצוב מטבח רחב יותר, נוח יותר, יפה יותר, מותאם לנכים? מה בדיוק אתם רוצים? החליטו איזה סוג עיצוב מטבח אתם רוצים (מטבח ביתי רגיל, מטבח משוכלל, מטבח פונקציונאלי, מטבח מעוצב), איזה סגנון עיצובי (כפרי, קלאסי, מודרני, עכשווי, ביתי, וינטאג’), רשמו היטב את כל הדברים שהציקו לכם במטבח הקודם שלכם ושבגללם אתם מעוניינים בשיפוץ אך כתבו גם את כל היתרונות של המטבח הזה כדי שתוכלו לשמור אותם גם בעיצוב המטבח החדש.
המטבח של חגית ועמית
כמו כן, קבעו מה התקציב שלכם ומה הוא הסכום שמעבר לו אינכם מוכנים בשום פנים ואופן לחרוג. כאשר יש לכם תקציב ברור, רצונות ברורים, דרישות מובנות, קל יותר להסביר מה אתם מעוניים והסיכוי להכנס להוצאות לא צפויות ולפיתויים מעוצבים שלא בהכרח מתאימים לכם ולאופייכם אך הפיתוי באותו הרגע בחנות למכירת חומרי גלם לשיפוצי בתים היה גדול.

הסתכלו על סביבתכם

בקשו כמה שיותר עצות משכניכם, מקרוביכם, מחבריכם, מכל מי שאתם מכירים – לכל מי שחי בבית יש מטבח, לכל אחד יש דברים שהוא שם לב אליהם שאחרים לא שמו לב אליהם. אנשים יכולים לתת לכם המלצות לאנשי מקצוע טובים, יכולים להסביר לכם מאיזה חומרי גלם ומאיזה עיצובים חדשים בשוק המכירות להימנע ומה בהחלט מומלץ, איך לחסוך בעלויות היכן שאפשר, וכמובן גם לעזור לכם בעיצוב עצמו (בהנחה שיש לכם את אותו הטעם האסתטי ואתם פועלים על אותו הראש, זה יכול לעבוד מצוין ביחד). בקשו גם לבקר בכמה מטבחים מעוצבים שעברו שיפוץ ועיצוב מחודש לאחרונה. כך תוכלו להתרשם מהמגמות האחרונות בשלבים בעיצוב מטבחים, תוכלו לראות מה באפנה ומה קשה יותר להשיג, תוכלו לדעת על מה להתעקש יותר ועל מה להתעקש פחות, אולי גם תגלו סגנון עיצובי שלא הכרתם ושימצא חן בעיניכם מאוד. הרעיון בהתרשמות מסביבתכם הוא מאוד מומלץ משום שהוא פותח לכם את הראש לרעיונות חדשים שלא תמיד ידעתם שהם קיימים.
השארת תגובה