שיפוצים במטבח – כך תעשו זאת נכון

על מנת לבחור את הדרך בה תבקשו לשפץ את המטבח, הכנו עבורכם סל הדרכה מלא אשר יסלול לכם את הדרך למטבח חדש על פי התווייתכם. לפני שמזמינים חברת שיפוצים הביתה מתייעצים עם מומחי עיצוב מטבחים, אך נשאלת השאלה כיצד מתייעצים אתם כדי להגיע לתוצאות שאתם מייחלים להם מבלי להתפשר ועדיין להשיג תוצאה עיצובית שאים לה מתחרים?

תכננו את מראה עיצוב המטבח

בתכנון – קחו בחשבון כל אלמנט שתרצו שיהיה במטבח שלכם: צורת הריצוף, צורת שיש העיבוד, צורת הארונות והמגירות ואופים של התקני התאורה. תארו את כל תצורות האביזרים המדוברות בצורות, צבעים וגדלים, וממשו הכל לכדי שרטוט משותף בו יתוו כל האלמנטים. חשוב שבמסגרת התכנון הזה תוכלו לומר לעצמכם שעשיתם מה שאתם מבקשים עבור המטבח, מבלי להתחשב באמות מידה עיצוביות מקצועיות נכון לעכשיו. את זה – תעשו בשלב הבא בליווי מומחה.

היפגשו עם מומחה עיצוב מטבחים

בשיפוצים במטבח – המומחה הוא עובד במנות שיווק מטבחים והוא יוכל לבחון את עיצוב המטבח שלכם ולספק לכם טיפים לשיפוצים במטבח ושדרוגו על פי דרככם, כך שהוא ישמור על אופיו המתוכנן אך ישתפר בעיצובו על פי אמות המידה המקצועיות. במסגרת סל השיפורים הוא יציע אריחי שיש, אריחי ריצוף, התקני אחסון ורכיבי תאורה מעט יותר מעוצבים ומחודדים אך בהחלט – בסגנונות שאתם תכננתם מבלי לשנות את אופי המטבח.

רכשו את המטבח – וודאו שיש לכם את כל המסמכים הדרושים המעידים על רכישה תקינה

חשוב לוודא, לאחר ששילמתם, שעל כל פריט יש לכם את המסמכים הבאים: * תעודת אחריות. * חשבונית מס, או חשבונית רגילה. * תעודת משלוח המעידה שהרכיבים בדרך אליכם בתאריך הנקוב. רצוי לבדוק מהו ולשנותו בהתאם לצרכים שלכם.

אספקת המטבח

לעתים, בשיפוצים במטבח תיתכן הובלה ללא התקנה. כשזה קורה, אל תפתחו כלום, השאירו הכל באריזות, ודאגו ליצור קשר עם החנות שתשלח אליכם איש שיפוצים מיומן שיפתח את חבילות האריחים והתקני האחסון ויעמול עליהם עד העמדת מטבח חדש. ייתכן והוא ייעזר במספר אנשי מקצוע נוספים בהינתן מטבח גדול במיוחד. כעת, בדקו את עבודתם מולם, בטרם שחררם הביתה. נמצאה תקלה? ידעו אותם, והם ידאגו ליידע את החנות שתפעל על מנת לתקן את הפגם.
השארת תגובה