רעיונות לתכנון מטבחים

כאשר אנו מתכננים מטבחים עולות מספר אסוציאציות שוודאי הגיתם בתחומי הריצוף, האחסון וכמובן חיפוי קירות המטבח. אסוציאציות אלו יכולות להיתרגם לרעיונות פרקטיים ממשיים מוצלחים במיוחד שיהפכו את המטבח שלכם לחדר המעוצב ביותר בבית. כיצד זה קורה? אם החברה שמעצבת לכם את המטבח היא מקצועית, ובעלת שיעור קומה בתחום עיסוקה. כיצד ניתן לאבחן זאת? בראש ובראשונה, חברת בוטיק לעיצוב ותכנון מטבחים אינה חושבת באופן חד ממדי, אלא תמיד באה עם עשרות רעיונות אל הלקוח. שנית, החברה מאפשרת ללקוח לשלב בין נדבכים שונים בכל רעיון. למשל – החברה לא תפציר בלקוח לקחת חבילת מטבח הכוללת בדיוק אתה הארון הזה, הריצוף הזה והחיפוי האחר, אלא לשלב בין אלמנטים שונים, או לשנות את המראה של האלמנטים הקיימים: למשל – להשאיר את המטבח על כנו, במצב ברירת המחדל, אבל עם אריחי הרצפה צבועים בצבע אחר ממה שמופיע בקטלוג.

שירות בוטיק מהחברה ללקוח

כאן אנו נפרט לפרטים – בכל שלב בתכנון המטבח מה עושה את חברת עיצוב ותכנון מטבחים שלכם לחברת בוטיק שכדאי לשמוע בעצתה על מנת להתוות לעצמכם מטבח יפה, דקורטיבי ומעוצב למשעי: ריצוף– החברה תאפשר לכם לבחור ריצוף מכל סוג – מבלטות ועד משטח חלק, ממשטח אפור ועד משטח גרניט פורצלן חום. החברה תאפשר לכם לשנות את התוואי של כל ריצוף – את מערך הצורות של פרטיו הן בגודל והן בצורה הגיאומטרית. אחסון– החברה תאפשר לבחור התקני אחסון למטבח מתוך מלאי רחב של ארונות, מגירות מטבח והתקני מזווה שונים. החברה לא תסתפק בכך, אלא גם תאפשר לכם להתאים רכיבי פרזול לכל פלטת אחסון אשר תבחרו. חיפוי– החברה תאפשר לכם להפוך את קירות המטבח הלבנים לקירות שנראות כמו הרצפה, עם בלטות, או מעוצבות בסגנון אחר – בריקים, אבן ירושלמית פנימית וכד’. צביעה– בכל שלב בתכנון המטבח החברה תעמיד לרשותכם את הזכות לבחור צבע אחר לכל רכיב-מטבח. יועצי העיצוב אף יסייעו לכם להגיע לצבע הנכון לעיצוב מושלם!

סוגי רעיונות לתכנון המטבח הלכה למעשה

תכנון מטבח ארונות עץ, ריצוף גרניט פורצלן ושיש אוניקס חום – תכנון מטבח המתאים לחדרים גדולים כשהוא בצבעי חום בהיר, ולחדרים קטנים כשהוא בצבעי חום כהה. מיועד לכל מי שמעוניין להנחיל עיצוב כפרי במטבח שלו. תכנון מטבח ארונות לבנים עם פרזול כסוף, מעובה במשטחי ריצוף לבנים ואפורים – מטבח המתאים לחדרים גדולים כאשר מדובר בלבן גולמי, ולחדרים קטנים כאשר הצבע יותר נוטה לכיוון האפור או הבז’. מדובר במטבח המתאים בעיקר למי שמעוניין לעצב חדר עיבוד מזון בנוסח מודרני.
השארת תגובה