4 טיפים לרכישת מטבחים פינתיים מעוצבים

לא בכל בית, ישנה אפשרות של תכנון מטבחים גדולים. יש לציין, כי קיימים מטבחים פינתיים אשר מתאימים יותר לחללי מטבח קטנים. ניתן לנצל היטב את החלל באמצעות אחסון ותכנון נכון של המטבח. קיימים 4 טיפים לרכישת מטבחים פינתיים מעוצבים, שכדאי לדעת עליהם, לפני שמתכננים מטבח מסוג זה. גם את הפינה של המטבח, ניתן לנצל באמצעות מנגנונים משוכללים, אשר חברות המטבחים מציעות, בכדי להתמודד באופן נכון ויעיל עם פינה זו. במידה והחלטתם להתקין “אי” במטבח, ניתן יהיה לאחסן בו חפצם נוספים, אשר עשויים להיות שימושיים בעבודה במטבח. עיצוב המטבח הפינתי, בשני קווים מקבילים, יביא לניצול נכון של חלל האחסון, מה שיקל הרבה מהבחינה התפעולית של המטבח וכן, יוכל לשמש גם כמקום ישיבה.

דברים שיש לקחת בחשבון בעת התקנת מטבח פינתי

יש לקחת בחשבון דברים מסוימים שלא ניתן לבצע במטבח שהם חלק מכל 4 טיפים לרכישת מטבחים פינתיים מעוצבים. לא ניתן למשל, להציב שולחן במטבח פינתי, היות והוא יהיה מתוחם משמאל לימין ואפילו אם הפינה היא חלקית, קשה להציב שולחן במטבח כזה. קשה יהיה לבצע עבודה במטבח, כאשר הוא מלא בחפצים או רהיטים שמקשים בו את התנועה. על מנת לבנות מטבח שיהיה פתוח ותר, יש לוותר על קיר פנימי. עוד נקודה שיש לתת עליה את הדעת, זה המקרר שהוא יכול להיות באחד מהקירות המלאים. אם הוא יהיה מוצב בקיר פתוח, כל מי שיעבור בסמוך אליו, יראה את הגב שלו, מה שאינו מראה מלבב כלל וכלל.

מטבח פינתי – מה כדאי עוד לדעת?

לא נוכל ליהנות ממטבח פתוח, כאשר ישנו שטח מוגבל ומצומצם, אנו עשויים להרגיש לכודים וסגורים בין הקירות. יש לתכנן נכון את המטבח הפינתי ולהתייעץ עם מעצבי המטבחים, אשר יעניקו לנו 4 טיפים לרכישת מטבחים פינתיים מעוצבים, אשר היו שימושים ואפילו אם תם מתכננים את המטבח עם מעצבי מטבחים, תראו על פי נתוני החלל שלכם את התוצר הסופי , באמצעות הדמיית מחשב. תוכלו לבחור בגוונים בהירים של המטבח, כאשר מדובר על מטבח בעל חלל קטן.
השארת תגובה