מטבחים בצביעה בתנור הנם סמל סטטוס בעיצוב מודרני. גימור הארון, והאופן בו משתלבת הידית בדלת ארון המטבח לא משאירים מקום לספק לגבי טיבו של החומר האפוקסי ביצירת מרקם עיצובי מודרני. כשאתם מתכננים מטבח מודרני בבית הוא יכול להיות מסוגנן בניסוח כפרי או בורגני, לבחירתכם.

מדוע לבחור במטבח בצביעה בתנור?

מטבח בצביעה בתנור הוא מטבח אפוקסי, למעשה. החומר האפוקסי הוא בין המשובחים בחומרי עיצוב המטבח, וניתן לעצבו במגוון עצום של אופנים. החומר הקשיח של ארון המטבח הוא MDF והצביעה היא אפוקסית. בשל כך, ניתן לבחור דלת במגוון רחב של עיצובים המתבססים על שינויי במרקם ובטקסטורה של הצבע. לצד דלתות הצבועות בצבע חלק וקבוע ניתן לבחור בדלתות עם צבע במרקם משופשף כמו של עץ אמתי. בדגמים מסוימים של מטבחים אלו מתקבל מראה-דלת מחומר אחיד, ללא חיבורים והברגות כלשהן, ובעיני רבים זהו עיצוב בוטיק עוצמתי במיוחד.

מטבח מודרני בעיצוב כפרי

מטבח זה מתבסס על שילוב הצורה העגולה בפרזול ובקצוות האוביקטים. כך, למשל, ניתן לשלב בארון שלכם ידיות קשתיות מוברגות או ידיות טלסקופיות עגולות למטבחים קטנים. מטבח זה מבוסס על דלתות בעלות עיצוב עגול גם בקצוות, או לכל הפחות – עם הפחתה בדגש על חדותו של הקודקוד בקצה הדלת, והפיכתו לקהה באופן יחסי.

מטבח מודרני בעיצוב בורגני

מטבח זה מתבסס בעיקרו על הצורה המלבנית כמוטיב עיקרי. ידית הארון במקרה כזה היא אינטגרלית ולא מוברגת, כלומר היא עשויה מאותו חומר כמו גוף הארון ולמעשה מחוברת אליו במלואה, ללא הברגה. באשר לקצוות הארון, מומלץ לבחור בדגם שמבליט אותם. הדוגמה שאנו ממליצים עליה כאן היא ארון עם שכבה עבה של חומר אפוקסי ו- MDF בצלעות הקצהף ושכבה דקה יותר בפנים הדלת, בחלקהּ העיקרי.

ליטוש עיצוב המטבח הפרטי שלכם

אל תשכחו שבסופו של דבר, מבחינתכם, אין מטבח צביעה בתנור שהדגם שלו נקרא בשם מסוים, בעל עיצוב קבוע. כל בית נראה אחרת, ויש לעשות התאמות למטבח שנבחר על מנת להתאימו לבית שלכם. בחנויות מטבחים מקצועיות ישימו לב לפרטים הקטנים, יזהו רכיבים על הארונות שהם גדולים ובולטים מדי ויציעו הצעות לשיפור שיובילו להקטנת הממד העודף. בנוסף, יושם דגש רב על תאורת החדר,ועל שילוב הצבעים האופטימלי בתוך החלל בו היא מאירה.

השארת תגובה