עיצוב למטבח הכשר

רוב המשפחות החרדיות, הן הרבה יותר גדולות מהמשפחות החילוניות. חשוב כי יהיה מרחב עבור עיצוב למטבח כשר. יש צורך גם ביותר ארונות ושני כיורים על מנת להכיל את הכלים החלביים והבשריים. גם מגרות חייבות להיות בכמות גדולה יותר, בגלל כלי האוכל השונים שאף אותם יש להפריד. גם המקרר, הוא גדול יותר ויש למצוא לו את המקום המתאים, כאשר מתכננים עיצוב למטבח הכשר. יש לשים לב, שהמקרר יהיה מוכן שבת, כלומר שהאורות לא יידלקו בו מכניסת השבת ועד צאתה. גם המשטחים חייבים להיות גדולים דיים, בגלל פלטת שבת והמיחם שיש להעמיד על משטחים אלה בימי שישי ושבת וחגים. משטחי העבודה, צריכים להיות מרוחקים האחד מהשני בגלל ההפרדה בין החלבי לבשרי. כל הכללים הללו, חייבים להיות מחושבים ומתוכננים היטב ולכן, יש לדאוג לעיצוב מטבח גדול וניצול חכם של החללים.

כיורים גדולים יותר למטבח הכשר

בגלל שמדובר במשפחות גדולות במיוחד, גם הסירים יהיו גדולים ולכן, לא רק שמדובר בשני כיורים, כי אם בכיורים עמוקים במיוחד וגדולים, כך שיוכלו הכיל סירים גדולים במיוחד וגבוהים. יש למצוא חברות, המתמחות בתחום עיצוב למטבח הכשר. יש לדאוג גם לברז נשלף בכיור, שיהיה נוח יותר לשטיפה של סירים אלה. יש לפנות לחברות עיצוב מטבחים שיש להם מושג וניסיון בתכנון או עיצוב למטבח הכשר. יש לדאוג כי גם הכיריים יהיו נוחים לניקוי ויהיה קל להשתמש בהם. גם במיקום התנור, רצוי כי הוא יהיה בילט אין אך מוגבה יותר, גדול שיכיל מספיק מקום עבור המאכלים השונים.

כיריים מיוחדים לשבתות וחגים

יש לרכוש כיריים שיהיו מוכנים גם לשבתות וחגים כל מעצב מטבחים כשרים, יודע מהם הקריטריונים המיוחדים שיעמדו בתקן של עיצוב למטבח הכשר. מעצבי מטבחים כשרים, ישאלו אתכם את השאלות הנכונות, בכדי לדעת כיצד לתכנן את המטבח הכשר שיהיה נוח ומיועד לצרכיכם האישיים.

מי שמעוניין להוציא תקציב נמוך יותר, יוכל לחסוך, באמצעות מבצעים שונים של ארונות, או החלפת ארונות חיצוניים וחלק מהפריטים במטבח הכשר הקיים. תוכלו לראות ברשת דוגמאות של מטבחם כשרם ולהחליט מה הסגנון האהוב והמתאים לכם בהתאמה לשאר הריהוט והעיצוב בבית.

השארת תגובה