עיצוב למטבח הכשר

רוב המשפחות החרדיות, הן הרבה יותר גדולות מהמשפחות החילוניות. חשוב כי יהיה מרחב עבור עיצוב למטבח כשר. יש צורך גם ביותר ארונות ושני כיורים על מנת להכיל את הכלים החלביים והבשריים. גם מגרות חייבות להיות בכמות גדולה יותר, בגלל כלי האוכל השונים שאף אותם יש להפריד. גם המקרר, הוא גדול יותר ויש למצוא לו את המקום המתאים, כאשר מתכננים עיצוב למטבח הכשר.

יש לשים לב, שהמקרר יהיה מוכן שבת, כלומר שהאורות לא יידלקו בו מכניסת השבת ועד צאתה. גם המשטחים חייבים להיות גדולים דיים, בגלל פלטת שבת והמיחם שיש להעמיד על משטחים אלה בימי שישי ושבת וחגים. משטחי העבודה, צריכים להיות מרוחקים האחד מהשני בגלל ההפרדה בין החלבי לבשרי. כל הכללים הללו, חייבים להיות מחושבים ומתוכננים היטב ולכן, יש לדאוג לעיצוב מטבח גדול וניצול חכם של החללים.

כיורים גדולים יותר למטבח הכשר

בגלל שמדובר במשפחות גדולות במיוחד, גם הסירים יהיו גדולים ולכן, לא רק שמדובר בשני כיורים, כי אם בכיורים עמוקים במיוחד וגדולים, כך שיוכלו הכיל סירים גדולים במיוחד וגבוהים. יש למצוא חברות, המתמחות בתחום עיצוב למטבח הכשר.

יש לדאוג גם לברז נשלף בכיור, שיהיה נוח יותר לשטיפה של סירים אלה. יש לפנות לחברות עיצוב מטבחים שיש להם מושג וניסיון בתכנון או עיצוב למטבח הכשר. יש לדאוג כי גם הכיריים יהיו נוחים לניקוי ויהיה קל להשתמש בהם. גם במיקום התנור, רצוי כי הוא יהיה בילט אין אך מוגבה יותר, גדול שיכיל מספיק מקום עבור המאכלים השונים.

כיריים מיוחדים לשבתות וחגים

יש לרכוש כיריים שיהיו מוכנים גם לשבתות וחגים כל מעצב מטבחים כשרים, יודע מהם הקריטריונים המיוחדים שיעמדו בתקן של עיצוב למטבח הכשר. מעצבי מטבחים כשרים, ישאלו אתכם את השאלות הנכונות, בכדי לדעת כיצד לתכנן את המטבח הכשר שיהיה נוח ומיועד לצרכיכם האישיים.

מטבח לבן
מטבח לבן מבחר מטבחים לבנים

מי שמעוניין להוציא תקציב נמוך יותר, יוכל לחסוך, באמצעות מבצעים שונים של ארונות, או החלפת ארונות חיצוניים וחלק מהפריטים במטבח הכשר הקיים. תוכלו לראות ברשת דוגמאות של מטבחם כשרם ולהחליט מה הסגנון האהוב והמתאים לכם בהתאמה לשאר הריהוט והעיצוב בבית.

יגל מטבחים

יגל מטבחים

יגל מטבחים הינה חברת בוטיק לעיצוב וייצור מטבחים ועבודות נגרות מיוחדות בהתאמה אישית, בעבור המגזר הפרטי והעסקי כאחד, תוך הבנה, הקשבה והתאמה לצרכי הלקוח השונים ועם מיטב חומרי הגלם. מפעל הייצור שלנו מצויד במיכון המתקדם ביותר ובצוות נגרים מקצועי ומיומן, כל זאת תחת בקרת ייצור קפדנית וללא פשרות, על מנת להעניק ללקוחותינו את הטוב ביותר.

עיצוב המטבח הוא תחום עצום בפני עצמו. והוא קשור לא רק לצד הטכני של האדריכלות והעיצוב, החומר והאביזרים אלא גם ובעיקר לחיבור הרגשי של הלקוח עם המטבח שנעצב ונתכנן עבורו. הטעם של כל אחד שונה ולכן יש אינסוף דרכים לעצב מטבח בטעם המבוקש. ישנם כאלה שיהיו מחוברים יותר למטבחים הקלאסיים, אלו מטבחים מעוצבים שיעמדו במבחן הזמן לאורך שנים, והעיצוב הקלאסי שלהם לעולם יצא מהאופנה. לצד המטבח הקלאסי נוכל למצוא את המטבח המודרני, והמטבח הכפרי. כל תחום העיצוב במטבחים מקבל בעשור האחרון את מלו תשומת הלב, מאחר והמטבח הופך להיות לב ליבו של הבית.

מטבח מעוצב קלאסי

מקורם של המטבחים הקלאסיים נמצא במאות האחרונות של אירופה, אם מדובר במטבח בסגנון צרפתי, או אנגלי, בכולם קווי האופי דומים. העיצוב פשוט בקו נקי, החומרים עמידים ואיכותיים אך לא גרנדיוזיים, משדרים תחושת ביתיות, פשטות ואינטימיות. מטבח מעוצב קלאסי מקבל את מקומו מעט בהפרדה מן הסלון ומהווה חלל נעים לשהות בו אם כי לא מחובר לגמרי לחלל הבית הגדול. במטבח הקלאסי תמצאו חלונות בסגנון אירופאי, לא משהו ענק ומרשים מדי אלא יותר אינטימי, ביתי, פשוט וחמים. תפקידו של המטבח הקלאסי לשדר לנו חמימות ורוגע, לשמור על חיבור חלק ופשוט לשאר הבית, ולהביא את הניחוחות את המרכז. זהו מטבח שהוא על זמני ורלוונטי לכל דייר שיגור בו ברבות הימים.

המטבח הכפרי

מקורם של מטבחים מעוצבים בסגנון כפרי קודם יותר מהמטבחים הקלאסיים, שהרי מדובר בזמנים בו עוד לא נכחה האורבניקה בחיינו, וכל העולם עוד לא היה כפר גלובלי גדול. כמובן שהיום מתבצעות התאמות ונגיעות מודרניות וטכנולוגיות גם במטבח הכפרי, המטבח הכפרי הוא מטבח אותנטי, שקרוב כמה שיותר למקור. המראה שלו נשאר מעוגל במידת מה, טבעי מאד, עם פחות נגיעות של חומרים מודרניים, העץ מלא וטבעי, הצבעים חמים יותר ומשולבים, החזית תקבל אל תוכה פיתוחים מעניינים בעבודת יד לפעמים, או בעבודת מכונה זהירה ומושקעת, הארונות יהיו גבוהים ומלאים מקום לאחסון, הכל כמו בכפר, אבל ברמה גבוהה. האנשים שמתחברים למטבח הכפרי בדרך כלל מגיעים מרקעים צבעוניים יותר, אוהבים את הטבע ואת נוכחות החומר הטבעי אצלם בבית.

המטבח המודרני

מטבחים מעוצבים בסגנון המודרני הוא הטרנד שכבש אותנו בעשורים האחרונים, משנה לשנה אנחנו משתפרים בחומרים, נוגעים בטכנולוגיות שונות, מתאימים אותם לצרכי הלקוח, לגודל המטבח, ולמהות העיקרית שלו באותו הבית. המטבח המודרני מאופיין בקווים נקיים, מרשימים, בעיצובים אבסטרקטיים, ברורים מאד. המרחב יהיה מואר מאד, והחלונות שקופים וגדולים, משאירים מקום לנוף החיצוני להשתלב בחלל. המטבח המודרני מעוצב בדרך כלל בצבעים קרים יותר, ומהווה חלק אינטגרלי בלתי נפרד מהבית. הטכנולוגיות השונות שולטות בו בחכמה ומסייעות לבעלי הבית להגיע לפרודוקטיביות מיטבית. פתרונות אחסון ופרזול חדשניים, חזיתות אחידות וכמעט ואין פריטים קטנים שמפריעים לעין. מטבח מעוצב מודרני תוכלו למצוא מעורבות של חומרים חדשניים שפותחו בזמן האחרון למניעת תהליכי בלאי או לכלוך וכתמים, תוכלו למצוא טכניקות שאיבת אדים שונות ועוד.

אצלנו ביגל מטבחים תוכלו למצוא מענה נרחב לכל מטבח מעוצב שתראו, בכל צורה ובכל צבע, המומחים שלנו אף ממליצים לפעמים לשלב בין הסגנונות ולקבל את הטעם המיוחד שלכם. אנחנו נלווה אתכם החל מתהליך בחירת הקו העיצובי, לתוך בחירת החומרים, לאיזון העדין שלהם, בין הגוונים לחומרים ליצירה הסופית – מטבח החלומות שלכם. אתם מוזמנים לפגישת ייעוץ בלתי מחייבת בה תוכלו לבחון לבדוק ולהכיר מקרוב את כל הטרנדים הכי חמים שעושים מטבחים מעוצבים.

מטבחי צבע בתנור
נגישות
גלילה לראש העמוד

השארו פרטים
ונציגינו יצרו עמכם קשר בהקדם