נגריות מטבחים

במאמר זה תוכלו למצוא מקבץ שאלות ותשובות בנושא נגריות מטבחים. נגריות מטבחים הנם מוסדות אשר נועדו לעצב לכם מוצרי עץ עמידים ויעודיים למטבח שלכם. במסגרת מאמר זה נשיב על שאלות אשר נשאלו בתחום נגריות למטבחים: נדון על סוגי מוצרי העץ שמיוצרים בהם, על מידת העמידות שלהם מפני חום או נוזלים שונים הבאים איתם במגע, וכן על השאלה האם ניתן לרצף בעץ את המטבח שלכם. במסגרת מאמר זה חשוב לקרוא את כל השאלות על מנת לצבור כמה שיותר ידע ולהגדיל את סיכוייכם לקבל מענה לשאלה שלכם:

אלו מוצרים מזמינים מיטב הלקוחות מנגריות מטבחים ?

נגריות למטבחים מייצרות מוצרי עץ רבים למטבח. אנו נתקלנו בעיקר במזמיני עבודה בתחום ארונות המטבח ומדפי המטבח, אולם לעתים לקוחות מזמינים רהיטים שלמים המפוסלים כולם עץ, לרבות הריצוף. הדבר תלוי במידת החיבור שלך לעץ, היכולת לשמור עליו כהלכה, והרצון לטפח צריכת מוצרי עץ חי עבור הבית.

מהי מידת העמידות של מוצרים אלו מפני מפגעים להם העץ חשוף ?

ביחס לעצים אחרים העמידות גבוהה מאד. נגריות למטבחים מודעות לכך שישנן תאונות עבודה הנגרמות עקב היזרקות נוזלים שונים על משטחי עץ, או חימום יתר של המטבח בקרבתו, ולכן העצים קשיחים, ומכילים צפיפות חומר גבוהה ביחס לעצים אחרים. יחד עם זאת, חשוב לקחת בחשבון שזה עץ, הצבע שלו עשוי לדהות והוא עשוי להיפגע אם המפגעים יחזרו על עצמם תדיר ולכן נגרים של נגריות למטבחים ימליצו בדרך כלל לגלות מעט יותר משמעת כאשר נכנסים אל מטבחים מעץ מלא, ולשמור על תקינות העצים ככל האפשר.

האם ניתן לרצף מטבחים בעץ אמיתי ולא גרניט פורצלן ?

הדבר ניתן לביצוע אך לקוחות רבים אינם נוטלים את הסיכון שהעץ יתלכלך או יתנפח. ללא קשר למטבח, גם כאשר חדר העשוי מעץ מלא מתלכלך ישנן דרכים מאד מסוימות לנקות את זה, והסיכוי שרצפה כמו רצפת המטבח תתלכלך הרבה – גבוה. חזרה על פעולת ניקיון או קרצוף זמן רב על עץ מלא עשויה לפגוע בריצוף למטבח ולנפח אותו, כך סבורים מיטב העובדים של נגריות למטבחים. כמו כן, גם מגע עם אדים חמים הנפלטים אל עבר הרצפה בעת בישול או חימום אינו מוסיף הרבה לעמידות העץ המלא, אך בעבודה זהירה עם מינונים נמוכים של שימוש בחימום ובגז ניתן לשמור על ריצוף העץ במטבח.
השארת תגובה