מטבחים בצביעה בתנור – הדרך המושלמת לעיצוב בצביון עתיק משולב צבעי עץ

מטבחים בצביעה בתנור, או בשמם המוכר יותר – מטבחים אפוקסיים הם מטבחים המבוססים על לוח קשיח העשוי MDF, תחליף-עץ איכותי ויוקרתי. חומר הצביעה הוא החומר האפוקסי, אשר ידוע כידידותי מאד בעיצוב המטבח והבית כולו. עם חומר זה ניתן לצבוע לא רק בצבעים שונים אלא גם בטקסטורות מגוונות שאינן בהכרח יוצרות מראה חלק. התעניינתם בעבר במטבחי עץ אמתי? אם המטרה היא ליצור עיצוב עתיק, עם מטבחים בצביעה בתנור תוכלו לממש אותה במחיר מצוין, ועם עמידות לטווח הארוך.

דלתות ארון עם עיצוב מחוספס בצביעה בתנור – הדרך המושלמת לעצב מטבחים בצבעי עץ

כידוע, החלק העיקרי בעיצוב המטבח הוא הארון המרכזי. כשהארון הזה מגובש מבחינה עיצובית, זה מקרין על עיצוב המטבח כולו. לכן, בחירת ארון מטבח בעל צביון עתיק יקדם אתכם הכי מהר אל המטרה לעצב את המטבח כולו בסגנון זה. ארון בצביעה בתנור מספק לכם למעשה את כל מה שאתם צריכים בשביל לעשות זאת. חומר הצביעה, הלא הוא החומר האפוקסי, צבוע על גבי לוח ה- MDF באמצעות טכנולוגיה מתקדמת במפעלים. ניתן להזמין את הדגם עם העיצוב בו אתם מעוניינים. בחנויות המשווקות מטבחים נהוג להציג ללקוח קטלוג ממנו הוא יכול לבחור מראש את סוג עיצוב דלת הארון בו הוא מעוניין.

המגוון רחב – כך תדעו באיזו דלת ארון להתמקד בעת תכנון המטבח

אם המטבח קטן ובחרתם במטבח צביעה בתנור, העדיפו צבעים כהים, והתבססו על גוון עץ שהוא יותר מט, פחות יוצר את האלמנט המבריק. כשהמטבח גדול, יהיה צורך בצבעי העצים הבהירים יותר בשביל להפגין נוכחות ולהשתלב במתחם המורכב. בנוסף, במטבח קטן העדיפו ידית אינטגרלית שהיא חלק ממבנה הארון.בדרך כלל זו ידית מאד קטנה, והיא בנויה במיוחד להשתלבות דקורטיבית במרחבים קטנים בלי לבלוט יתר על המידה. במטבח גדול בחרו בידיות קשתיות או מלבניות להברגה על הארון. בנוסף, חיספוסי העץ המופיעים על דלת הארון נצבעים ברמות עידון שונות. מומלץ לבחור דלת עם טקסטורות רבות וקטנות מאשר דלת עם טקסטורות מעטות וגדולות כאשר מדובר במטבח קטן. כך, תוכלו להבטיח שכל רכיב-ארון שייבחר עבור המטבח שלכם ייראה פרופורציונלי ולא מגושם ביחס לגודל המטבח.

השארת תגובה