אנחנו חיים בעידן של ‘מטבחים מעוצבים’ ובעיצוב כמו בעיצוב כולם רוצים שיהיה יותר ‘ייחודי’ ופחות ‘גנרי’. יש מאות קטגוריות של מטבחים בעיצוב ייחודי מעיצוב ייחודי ששואב השראה ממסורות קדומות כמו המטבח הכפרי ועד מטבחים מודרניים בעלי מראה חללי והייטקיסטי. איך מתוך השפע הזה בוחרים מטבח שהוא גם ‘ייחודי’ וגם ‘מתאים’.

קודם כל פונקציונאליות

ייחודי או לא ייחודי – המטבח צריך לשרת אתכם ולא להפך. אחרי שהגדרתם את הפרמטרים החשובים לכם כמו מיקום הכיריים ביחס לכיור וכמות חללי האחסון. תדעו שבכל עיצוב של מטבח גבולות הגזרה האלה ישמרו. בסופו של יום במרבית הזמן המטבח נועד לשרת צורך פונקציונלי. מומלץ לא לשכוח את זה.

התאמה לאופי והמזג שלכם

מטבח טוב מתאים לטמפרמנט של הטבח. האם אתם בלגניסטים? האם אתם מתרגשים בקלות? האם באמת הולם אתכם אופי כפרי? בחירת סגנון משקפת גם אישיות. מאחר שכל אישיות היא ייחודית לכל אחד יש את המטבח הייחודי שהכי מתאים למזג והסגנון שלו.

לבחור מתוך מגוון גדול

הסוד למצוא את המטבח הייחודי הכי מתאים עבורכם היא לבחור ולהרגיש אותו אל מול כמה אפשרויות אחרות. לכן, כדאי לגשת לאולם תצוגה של חברה מובילה מציגה מגוון רחב של דגמים וסגנונות כמו, למשל, מטבחי יגל. מהר מאוד תרגישו מה הסגנון הייחודי שלכם.

מידע נוסף על מטבחים ייחודיים תוכלו לקבל באולם התצוגה של מטבחי יגל, ברחוב הדקל 28 במושב יגל: 053-8096567

השארת תגובה