שם:
טל':
אימייל:
053-8096567

מטבח לבן
מטבחים לבנים

מטבח לבן יאיר ויפקח את ביתכם ויכניס אור ושפע לחייכם. אין להירתע מתכנון מטבח לבן שכן כיום הוא יכול להיות עשוי חומרים הניתנים לניקוי בקלות. זה אינו עוד פיל לבן. בניגוד לפעם, אין לאף בעל בית סיבה לחשוש מהרכבת מטבח לבן שכן הזמנים השתנו והיום קל הרבה יותר לנקות ולשמור על מטבח לבן ונקי ללא מאמץ מיותר. אפילו ההיפך הוא הנכון, מטבח לבן מתוחזק היטב יראה נקי יותר מכל מטבח אחר ויעניק תחושה נפלאה למי ששוהה בו.

ישנם שיסתייגו מתכנון מטבח לבן כאשר יש ילדים קטנים בבית או מאחר והוא אינו מסוגל לשמור על סדר וניקיון בעת הכנת האוכל. חבל מאוד שסיבות אלו ימנעו בעדכם לרכוש מטבח לבן מאחר שכפי שכבר הזכרנו, אין שום מניעה משמירה על ניקיון מטבח לבן יורת מאשר שמירה על ניקיון כל מטבח בכל בצע אחר.

עיצוב מטבח לבן

מטבח בלבן הוא קלאסי ומיוחד, נקי ופשוט, שעושה חשק לבשל ולהישאר בו גם אם לא באמת רעבים.. מטבחים לבנים אידיאליים במיוחד לאבזור. ניתן לשחק עם כתמי צבע כשמתחשק או להישאר במונוכרומאטיות לבנה. ניתן לשוות למטבח מראה דרמאטי על ידי אבזור בצבעים חזקים או מנוגדים כמו שחור או נועזים כמו ורוד בוהק.

מטבח לבן מעוצב

מטבח לבן במגוון שילובים

מטבח לבן מאפשר שפע שילובים ויכול לעבור איתכם את הפאזות שאתם עוברים בחיים מבלי להחליף את המבטח כולו. ייתכן ותרצו בהתחלה מטבח לבן צעיר ושובב עם קריצה מודרנית. פריטים צבעוניים וחפצי נוי מיוחדים יעשו את העבודה. אם תבחרו בקו פשוט ונקי, תבחרו לבטח מטבח לבן יפה וקלאסי.

 

האפשרויות בלתי מוגבלות ולכן מטבח לבן הינו מטבח אידיאלי לעיצוב ותכנון. כיום יש אבנים במגוון דוגמאות, כך שניתן לשלב שיש נוצץ בכל דוגמא בתוך מטבח לבן וכבר לשוות לו טוויסט בעיצוב. מטבח לבן מאובזר בחומרים אשר מאפשרים ניקוי קל במחי יד ללא חומרים כימיים מיוחדים יאפשר הנאה ממושכת משימוש נרחב במטבח. מטבח לבן מומלץ בחום לכל הסטריליים שאוהבים מטבח נקי ומסודר בסוף יום אך גם יעזו לבשל וליהנות בו ללא כל הסתייגות.

אתם מוזמנים להתרשם מקולקציית המטבחים המעוצבים במבחר דגמים:

לקולקציית מטבחים מעוצבים

לקולקציית מטבחים בסגנון כפרי 

מטבחים אנגליים

 
 מטבחי יגל כתובת : הדקל 28 מושב יגל -אולם התצוגה החדש
 מטבחי יגל טלפון: 053-8096567
 
לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים מלא פרטיך: