מטבח לבן בסגנון כפרי
 מטבח לבן בסגנון כפרי
  
מטבח לבן מעוצב בסגנון קלאסי
מטבח לבן מעוצב בסגנון קלאסי
  
מטבח עם אי
מטבח עם אי
מטבח לבן נקי
 מטבח לבן נקי
  
מטבח לבן כפרי
מטבח לבן כפרי
  
מטבח לבן משולב עץ
מטבח לבן משולב עץ
מטבח לבן מודרני
מטבח לבן מודרני
  
מטבח בעיצוב אפוקסי
מטבח בעיצוב אפוקסי
  
מטבח חדשני
מטבח חדשני

מטבח לבן

מטבח לבן יאיר ויפקח את ביתכם ויכניס אור ושפע לחייכם. אין להירתע מתכנון מטבח לבן שכן כיום הוא יכול להיות עשוי חומרים הניתנים לניקוי בקלות. זה אינו עוד פיל לבן.
 
 
בניגוד לפעם, אין לאף בעל בית סיבה לחשוש מהרכבת מטבח לבן שכן הזמנים השתנו והיום קל הרבה יותר לנקות ולשמור על מטבח לבן ונקי ללא מאמץ מיותר. אפילו ההיפך הוא הנכון, מטבח לבן מתוחזק היטב יראה נקי יותר מכל מטבח אחר ויעניק תחושה נפלאה למי ששוהה בו.
 
ישנם שיסתייגו מתכנון מטבח לבן כאשר יש ילדים קטנים בבית או מאחר והוא אינו מסוגל לשמור על סדר וניקיון בעת הכנת האוכל. חבל מאוד שסיבות אלו ימנעו בעדכם לרכוש מטבח לבן מאחר שכפי שכבר הזכרנו, אין שום מניעה משמירה על ניקיון מטבח לבן יורת מאשר שמירה על ניקיון כל מטבח בכל בצע אחר.
 
מטבח בלבן הוא קלאסי ומיוחד, נקי ופשוט, שעושה חשק לבשל ולהישאר בו גם אם לא באמת רעבים..
מטבחים לבנים אידיאליים במיוחד לאבזור. ניתן לשחק עם כתמי צבע כשמתחשק או להישאר במונוכרומאטיות לבנה. ניתן לשוות למטבח מראה דרמאטי על ידי אבזור בצבעים חזקים או מנוגדים כמו שחור או נועזים כמו ורוד בוהק.
 
מטבח לבן מאפשר שפע שילובים ויכול לעבור איתכם את הפאזות שאתם עוברים בחיים מבלי להחליף את המבטח כולו. ייתכן ותרצו בהתחלה מטבח לבן צעיר ושובב עם קריצה מודרנית. פריטים צבעוניים וחפצי נוי מיוחדים יעשו את העבודה. אם תבחרו בקו פשוט ונקי, תבחרו לבטח מטבח לבן יפה וקלאסי.
האפשרויות בלתי מוגבלות ולכן מטבח לבן הינו מטבח אידיאלי לעיצוב ותכנון.
 
כיום יש אבנים במגוון דוגמאות, כך שניתן לשלב שיש נוצץ בכל דוגמא בתוך מטבח לבן וכבר לשוות לו טוויסט בעיצוב. מטבח לבן מאובזר בחומרים אשר מאפשרים ניקוי קל במחי יד ללא חומרים כימיים מיוחדים יאפשר הנאה ממושכת משימוש נרחב במטבח.
מטבח לבן מומלץ בחום לכל הסטריליים שאוהבים מטבח נקי ומסודר בסוף יום אך גם יעזו לבשל וליהנות בו ללא כל הסתייגות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מטבחים     עיצוב מטבחים     מטבחים מעוצבים      תמונות מטבחים     מטבח לבן     מטבח אנגלי     אי למטבח     מטבח מודרני     מטבח מעוצב

ייצור מטבחים      מטבח איטלקי      מטבחי יוקרה     מטבח פרובנס      נגריות מטבחים     מדריך לקניית מטבחים     סגנונות מטבחים     שלבים בעיצוב מטבחים

טיפים לעיצוב מטבחים     תוספות למטבחים מעוצבים     פונקציונאליות מטבחים מעוצבים