עיצוב מטבחים דורש תכנון מקדים והבנת הצרכים של המשתמשים בו. 
בתהליך עיצוב המטבח מול המומחים של יגל מטבחים תוכלו לבחון את הצרכים והרצונות שלכם במטבח החדש, שיהיה מותאם להרגלים שלכם וצורת העבודה הנוחה לכם. עיצוב מטבחים מתבצע יד ביד עם הלקוח בדרך למטבח מעוצב בצורה מושלמת. 
לפגישת עיצוב מטבח מומלץ להגיע עם כמה שיותר פרטים המשקפים את הנוחות שלכם במטבח ועם רעיונות שונים של מטבחים מעוצבים. 
באולם התצוגה של יגל מטבחים תוכלו למצוא מגוון מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית.
נשמח לארח אתכם באולם התצוגה שלנו ולעבור יחד את הדרך לעיצוב המטבח שלכם. 

 

עיצוב מטבח  יעניק לביתכם מראה טרנדי ואופנתי, עם מגוון רחב של צבעים ואפשרויות עיצוב. 

הבתים של יגל מטבחים

עיצוב מטבחים

המטבח של מיכל ובועז

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

הבית של משפחת בקשי

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

המטבח של משפחת שמילוביץ

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

המטבח של שירן וערן

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

הבית של משפחת ברין

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

עיצוב מטבחים

ישנם כמה סגנונות של מטבחים וכל אחד מעצב את המטבח לפי טעמו ולפי סגנון הריהוט בבית. אם הבית הוא בסגנון קלאסי, אז המטבח יהיה בסגנון זה, ואם הבית הינו בסגנון כפרי יותר אז לבטח יעצב מטבח כפרי וכן הלאה.

עיצוב הבית ושיפוצו מתחיל בעיצוב מטבחים

מי שרוכש דירה מיד שנייה, ישפץ ויעצב את הבית לפי טעמו האישי. הדבר הראשון שפונים אליו בשיפוץ בית או דירה זה עיצוב מטבחים. היום המטבחים הם משוכללים ומאובזרים על מנת שתהיה הנוחות המרבית בבישול. ישנם כללים חשובים כאשר אנו מעוניינים לעצב מטבח, הכיריים למשל חייבים להיות ממוקמים ליד תנור האפייה. סוגי הארונות, האחסון חייבים בתכנון מדויק. משטח העבודה חייב להיות תואם לצבע הארונות. יש כאלה שניגשים למעצבי הפנים בתחום המטבחים על מנת שיהיה להם את המטבח המושלם ביותר תוך ניצול החללים עד תום. העומק וגובה של ארונות המטבח הינו פרט חשוב ביותר. ארונות המטבח צריכים להיות גדולים דיים על מנת לאחסן את הכלים במטבח וכלי האוכל בכלל. חשוב שמכשירי החשמל הנחוצים במטבח יהיו בחיפוי של עץ כמו צבע ארונות המטבח.

עיצוב מטבחים בסגנון יוקרתי

ישנם סגנונות שונים אפילו כאשר מדובר במטבח יוקרתי. מטבחי פרובנס הם נחשבים כמטבחים יוקרתיים היות והם מעוצבים ועשויים מחומרים איכותיים, וגילופי העץ או הפיתוחים עשויים בעבודת יד שהיא ממש אמנות. גם מטבחים איטלקיים המיובאים מחו”ל נחשבים למטבחים יוקרתיים. יש לציין כי השקעה במטבח יוקרתי היא הוצאה כספית די גדולה, אך השקעה זו היא לטווח ארוך, היות ומטבחים איכותיים העשויים מעץ מלא מחזיקים מעמד להרבה שנים. יש לרכוש מטבחים איכותיים רק מחברות ידועות בתחום עיצוב המטבחים. בקרו בקולקציית המטבחים המעוצבים שלנו והתרשמו ממבחר עיצובים של מטבחים!

הכל אודות עיצוב מטבחים