צרו עמנו קשר:

לפגישה אישית עם מעצב, השאירו פרטים:

עיצוב מטבחים
עיצוב מטבחים דורש תכנון מקדים והבנת הצרכים של הבית. אם אתם נוהגים לאכול יותר בחוץ או שאתם אוהבים ונהנים לבשל דווקא בבית. יש כאלה שמעוניינים במטבח גדול יותר ויש כאלה המסתפקים במטבח קטן. עיצוב מטבחים בארץ, מתבצע בהתאם למנהגים של הישראלים. הישראלים הם עם שאוהב לארח ולהתגאות במה שיש לו, אם זה הבית בו הוא גר, הגינה המטופחת או המטבח המשוכלל והמאובזר שעוצב בטוב טעם. ישנם כמה סגנונות של מטבחים וכל אחד מעצב את המטבח לפי טעמו ולפי סגנון הריהוט בבית. אם הבית הוא בסגנון קלאסי, אז המטבח יהיה בסגנון זה, ואם הבית הינו בסגנון כפרי יותר אז לבטח יעצב מטבח כפרי וכן הלאה.

עיצוב הבית ושיפוצו מתחיל בעיצוב מטבחים
מי שרוכש דירה מיד שנייה, ישפץ ויעצב את הבית לפי טעמו האישי. הדבר הראשון שפונים אליו בשיפוץ בית או דירה זה עיצוב מטבחים. היום המטבחים הם משוכללים ומאובזרים על מנת שתהיה הנוחות המרבית בבישול. ישנם כללים חשובים כאשר אנו מעוניינים לעצב מטבח, הכיריים למשל חייבים להיות ממוקמים ליד תנור האפייה. סוגי הארונות, האחסון חייבים בתכנון מדויק. משטח העבודה חייב להיות תואם לצבע הארונות.

יש כאלה שניגשים למעצבי הפנים בתחום המטבחים על מנת שיהיה להם את המטבח המושלם ביותר תוך ניצול החללים עד תום. העומק וגובה של ארונות המטבח הינו פרט חשוב ביותר. ארונות המטבח צריכים להיות גדולים דיים על מנת לאחסן את הכלים במטבח וכלי האוכל בכלל. חשוב שמכשירי החשמל הנחוצים במטבח יהיו בחיפוי של עץ כמו צבע ארונות המטבח.

עיצוב מטבחים בסגנון יוקרתי

ישנם סגנונות שונים אפילו כאשר מדובר במטבח יוקרתי. מטבחי פרובנס הם נחשבים כמטבחים יוקרתיים היות והם מעוצבים ועשויים מחומרים איכותיים, וגילופי העץ או הפיתוחים עשויים בעבודת יד שהיא ממש אמנות. גם מטבחים איטלקיים המיובאים מחו"ל נחשבים למטבחים יוקרתיים. יש לציין כי השקעה במטבח יוקרתי היא הוצאה כספית די גדולה, אך השקעה זו היא לטווח ארוך, היות ומטבחים איכותיים העשויים מעץ מלא מחזיקים מעמד להרבה שנים. יש לרכוש מטבחים איכותיים רק מחברות ידועות בתחום עיצוב המטבחים. בקרו בקולקציית המטבחים המעוצבים שלנו והתרשמו ממבחר עיצובים של מטבחים!