הפורמייקה הינו החומר הוותיק ביותר בענף המטבחים בשל חוזקו ועמידותו בפני שחיקה, שריטות ושינויי גוון צבע.

חזית מטבח מפורמייקה עשויה MDF עליו מודבק HPL הנקרא פורמייקה. בשנים האחרונות הפורמייקה שונתה ושופרה וכעת ניתן לעצב עמה מטבחים בשלל עיצובים מרהיבים כגון דמוי עץ, דמוי בטון, גוון מבריק/ מט ועוד.

הבתים של יגל מטבחים

מטבחי פורמייקה

מטבח פורמייקה של נטלי ועידן

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח פורמייקה של משפחת וקסלר

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח פורמייקה של משפחת קליין

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח פורמייקה של מיכל ובועז

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח פורמייקה של אורלי

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח פורמייקה של אביטל וזוהר

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח פורמייקה של כרמית ואורן

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח פורמייקה בגליל ים

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח פורמייקה של משפחת אוריאן

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח פורמייקה של נועה ואמיר

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבחי פורמייקה

מטבחים אלו בנויים על בסיס לוחות MDF ומחופים באמצעות חומר HPL, פורמייקה. הדבר מאפשר לחקות את כל סגנונות העיצוב, מעץ טבעי ועד בטון. היתרון הגדול של מטבחי פורמייקה הוא שלצד המחיר הלא יקר, מובטחת איכות חסרת פשרות המתבטאת בעמידוּת רבת שנים ובנוחות שימוש המתבטאת בדלתות ומגירות קלות לגרירה. בשל תמורות אלה, מטבחי פורמייקה מהווים שיפור משמעותי של רמת הנגישות בעת הכנת מזון וכל פעילות אחרת שנעשית בהם.

מגוון רחב של עיצובים

באמצעות מטבחי פורמייקה ניתן לתכנן כמעט כל סגנון עיצוב. מטבחים אלה יכולים להגשים את הדקורציות הבאות בבתי לקוחות:

  • עיצוב בסגנון עץ חלק ללא פיתוחים וגילופים.
  • עיצוב בסגנון חומרי קיר קשיחים כמו בטון וגבס.
  • מגוון תערובות צבע המתאימות ללוחות פורמייקה HPL.
  • עמידות חסרת פשרות: מטבחי פורמייקה הנם כאן בכדי להישאר ולשנים רבות מאד.

כאשר בוחרים מטבחי פורמייקה – מחדשים את עיצוב המטבח ומעוררים את חדר השירות מחדש מבחינת נראוּת. כאשר חדר השירות מבוסס על עיצוב פורמייקה הוא נראה חגיגי ומרשים, וכל זאת במינימום מאמץ ויישום בנייה ביעילות רבה.

 

יתרונות משמעותיים עבור כל בעל בית

כאשר את חדר השירות מאכלס מטבח פורמייקה, לא מעט מעלות נזקפות לזכותו: הוא עמיד יותר, מפואר יותר ונשמר לאורך שנים רבות יותר מכמעט כל אלטרנטיבה. בנוסף, חומר הבסיס שעליו מודבקת הפורמייקה, לוח MDF חוסך לכם לא מעט בהשוואה ללוחות עץ אמיתי, ומספק את אותה תוצאת התנהלות בדיוק.

קידום משמעותי של תבנית עיצוב עכשווית

כאשר לוחות מטבחי פורמייקה מעטרים את תשתיות חדר השירות – האווירה משתנה ללא היכר, ועיצוב עכשווי בן זמננו מתחיל להיות מורגש במקום. לזה קוראים קידום של ממש. מטבחי פורמייקה מביאים לפתחו של הצרכן פתרונות אחסון קלי משקל, ארונות שנטרקים בשקט ועוד מגוון רחב של פתרונות בוטיק. ברי, אפוא, כי מטבחי פורמייקה מהווים את הדור הבא של חדרי שירות בעידן העכשווי והעתידי.

מגוון תמורות בתחום ההתנהלות

גרירה קלה של כל דלת ומגירה, המטבח צפוי להיות פשוט מאד לתפעול ומהווה את חלומו של כל שף, עובד ביתי או בעלי הבתים. התנהלות עם מטבחי פורמייקה נחשבת לחלום של בעלי בית רבים בשל הנוחות שהמוצרים שבתוכם מספקים. באמצעות מטבחי פורמייקה ניתן לדמות כל מראה של חומר קשיח, מבטון ועד עץ, בזכות צביעה איכותית וטכנולוגית שדוגמת כל פרט וגורמת לו להיראות גוון טבעי עבורו. מטבחי פורמייקה הנם מהמפוארים והפרקטיים בקרב המטבחים מהדור העכשווי.

הכל אודות מטבחי פורמייקה