מחפשים שילוב של עמידות עם מראה מעוצב? מטבח פולימר הוא המטבח בשבילכם! 

 דלתות מטבח פולימר עשויות MDF אליו מוצמד חומר פלסטי (PVC), שנקרא פולימר.
הפולימר הינו חומר אלסטי וגמיש ולכן אפשרויות העיצוב עמו רבות ומגוונות. המראה האחיד אליו ניתן להגיע עם מטבח פולימר וכן התפעול היומיומי הפשוט והקל, לצד מגוון רחב של עיצובים מרהיבים, הביא את מטבחי הפולימר למקום נכבד בעולם עיצוב המטבח.
מטבחי פולימר מופיעים לרוב בסגנון הכפרי, בו ניתן להביא את סוגי העיצובים הרבים והמגוונים של הפולימר לידי ביטוי בעזרת צבעים מרהיבים וחזיתות מעוצבות.

הבתים של יגל מטבחים

מטבחי פולימר

מטבח פולימר של משפחת צ'פאני

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח פולימר בכרמי יוסף

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח פולימר של משפת זאודה

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח פולימר של לימור וליאור

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח פולימר של יערה

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח פולימר של נופית ואסף

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח פולימר - יגל מטבחים

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבחי פולימר: יתרונות וחסרונות

למה מטבח פולימר:

החומר הפנימי ממנו מיוצרות החזיתות של מטבח פולימר הוא חומר הנקרא MDF חומר זה עובר תהליך של חריטה ופינוי החומר על מנת לעצב את סיגנון של חזיתות המטבח פולימר. חומר זה הינו החומר נכון עבור ייצור מטבחי פולימר מכיוון שהינו חומר אשר אינו מתעוות בשינוי טמפרטורות של מזג אוויר ולכן עמיד לאוך שנים. הפולימר עצמו הינו חומר סנטטי גמיש העוטף את חזית ה-MDF.

הטכנולוגיה של מטבח פולימר מתבצעת בתהליך של כבישת וואקום המצפה את החזית בחומר הפולימר ולכן מטבחי פולימר נחשבים למטבחים חזקים ועמידים.

עיצוב מטבח פולימר הוא אחד היתרנות הבולטים, מכוון שחומר הפולימר גמיש ניתן לקבל עיצוב מטבח פולימר במגוון רחב של עיצובים וסגנונות:

עיצוב מטבח פולימר כפרי:

קיימות עשרות דוגמאות לחזיתות מעוצבות בסגנון כפרי, חזיתות מטבח פולימר עם מסגרות, חזיתות מטבח פולימר עם מילואה,חזיתות מטבח פולימר עם סרגלים ועוד לפי קולקייצת הפולימר.

עיצוב מטבח פולימר מודרני:

בקולקציית חזיתות הפולימר יש סגנונות הכוללים ידיות אינטגראליות,ידיות מובנות,חזיתות גלים ,חזיתות פולימר בדגם נקי והרבה נוספים.

עיצוב מטבח פולימר מבריק:

קולקציית הפולימרים מגיעה גם בגוונים מבריקים עם אחוזי ברק גבוהים המעניקים השתקפות בחומר. יתרונות של מטבח פולימר הם בגלל האיכות, החומר, הטכנולוגיה והעיצוב. חומר הפולימר הוא חומר פלסטי וגמיש ולכן, ביחס לרוב סוגי החזיתות, נחשב לעמיד בפני שריטות, עמיד בפני מכות ועמיד בפני חומרי ניקיון. 

בגלל יתרונותיו הרבים הפולימר הפך בעשור האחרון לשחקן מוביל בעולם המטבחים. חיסרונות של מטבח פולימר הוא מניפת הגוונים, לפולימר קולקצייה רחבה מאוד של גוונים אך מוגבלת ולכן לא נוכל להגיע לגוון מסויים במידת הצורך, חשוב לציין שרוב הגוונים העיקריים קיימים בקולקצייה.

אחריות:

מטבחי יגל מעניקים אחריות מלאה לפי תקנון החברה עבור כל מטבח פולימר למשך שנים רבות.

מטבחי יגל מתמחים בייצור ועיצוב מטבחי פולימר מכל הסגנונות שנים רבות. באולם התצוגה החדש במושב יגל ניתן להתרשם מכל הסגנונות וקולקציית מטבחי הפולימר הקיימים בעולם המטבחים. נגריית יגל מטבחים מתמחה בייצור מטבחי פולימר לפי דרישת הלקוח. נשמח לראותכם באולם התצוגה החדש ולענות על כל דרישותכם.

מטבחי פולימר מוסיפים ברק רב, הוד והדר לחדר עיבוד המזון שלכם. לכן, ציפוי רכיבי המטבח בפולימר זהו אחד המהלכים היותר נפוצים כיום, ומי שקונה מטבח חדש בדרך כלל יקנה אותו עם ציפוי זכוכית או פולימר להגברת תחושת העיצוב. בניגוד למצופה, ניתן לעטוף בפולימר כל מטבח – החל ממטבח כהה בצבעי עץ חום ועד למטבח לבן לחלוטין בסגנון הייטק. בניגוד למה שחושבים – פולימר אינו שמור רק למטבחים מטליים כסופים, וניתן למצוא גם ארונות שחורים המצופים בו. על מנת לבחור מטבחי פולימר בצורה טובה תכננו את המראה שלהם בראשי פרקים, ולאחר מכן הגישו את תכנונכם להתייעצות מקצועית.

תכנונו של המטבח צריך להתבצע בקווי יסוד כלליים, החל מהארון ועד לרצפה, וכלה בשיש העבודה ועד ידיות הפרזול. כל שלב בתכנון צריך להיות מוגדר, אך בשלב זה אל תיכנסו לחומרי ייצור ובנייה אלא רק למראה הכללי: צבע, ממד של כל רכיב וכמובן צורתו המבוקשת לכם. עבדו עם סרגל לשם מדידה של כל חלק במטבח על מנת לאשר שכל רכיב מתאים בדיוק – ועדיין נוצר חוסר צפיפות ואף מתקיימת רווחה בחדר.

עשו בירור צרכים לתכנון המטבח שלכם

– בשלב בירור הצרכים יהיה עליכם להחליט מה מההחלטות שלכם חשובה מאד ולא ניתנת להתפשרות ועל איזו החלטה ניתן יהיה לוותר במידה ותצטרכו לעשות כן. למשל, ארונות עם ידית כסופה זה חובה, לעומת – שיש שחור שאינו חובה (לא חייב שזה יהיה כך, זו רק דוגמה). אנו ממליצים לעבור סעיף-סעיף בתכנון שלכם ולהחליט מה ממה שרשמתם חובה ועל מה ניתן יהיה לוותר במידה ויהיה בכך צורך.

גשו לחנות המטבחים לצפייה בחדר המחר שלכם

– אתם תיחשפו ללא מעט מטבחי פולימר. חשוב מאד לסנן אפשרויות שסתרו את דרישות החובה שלכם, וגם לבחון אפשרויות בהן כל אמצעי העיצוב עלו בקנה אחד עם דרישות החובה שרשמתם. במידה ויש לכם התלבטות בין כמה דגמים התייעצו עם מעצב פנים אשר יוכל להכווין אתכם אל מטבחי פולימר רצויים אשר יאדירו את תחושת העיצוב בבית. המעצב יוכל אף להמליץ על רכיבי מטבח חדשים שיתווספו למטבח שכעת רואות עיניכם, למשל אי למטבח שעומד במרכזו ומשמש כמשטח הגבהה נוסף לשיש המטבח הצדי

הכל אודות מטבחי פולימר