טכונולוגית הנאנו (NANO) החדשה ופורצת הדרך, הפכה להיות חלק בלתי נפרד מעיצוב המטבחים בשנים האחרונות. ציפוי נאנו מורכב מחיבור של חלקיקים קטנים היוצרים תחושת אחידות, חוזק ועמידות לאורך שנים. מטבחי נאנו מעוצבים בטכנולוגיה חדשה המשתמשת בחומר אנטיבקטריאלי שאינו מאפשר ללכלוך לחדור פנימה ולהישאר על המשטח, מה שמקנה לו יתרון גדול בניקוי ובקלות השימוש בו.

מטבח נאנו הוא בעל מראה ומגע קטיפתי שאינו מחזיר ברק, אינו דוהה ובעל אפקט מט. בשל אחידותו וצפיפותו של חומר הנאנו ובהשוואה לשאר חומרי המטבח הנפוצים, במטבח נאנו כמעט ולא נראה טביעות אצבעות על גבי החומר.
עמידות מטבח נאנו גבוהה במקרה של שריטות ומכות שטחיות ואותם כמעט ולא נראה על גבי המשטח.

עיצוב מטבח נאנו יעניק לביתכם מראה טרנדי ומודרני, בקו נקי ומלא שיק עם מגוון רחב של צבעים ואפשרויות עיצוב. 

הבתים של יגל מטבחים

מטבחי נאנו

מטבח נאנו של טלי ויוסי

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח נאנו בגדרה

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח נאנו ברחובות

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח נאנו בגבעת שמואל

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח נאנו של משפחת בקשי

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח נאנו של משפחת שמילוביץ

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח נאנו של משפחת דביר

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח נאנו של גל ואורן

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח נאנו של משפחת כהן

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח נאנו בפסגת זאב

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח נאנו של לורן ואהרון

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח נאנו של משפחת ברין

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח נאנו של משפחת סריה

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח נאנו של סופיה וליאוניד

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח נאנו של משפחת רוזנברג

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבחי נאנו

מטבח נאנו טכנולוגי יותאם במיוחד לאנשי הקידמה והטכנולוגיה, אלו שלא מוותרים על כל מה שיכול להקל ולהשביח להם את איכות החיים. אנשים שמעוניינים להשקיע בעיקר – הבישול האפיה והאירוח, ופחות בניקיון, בתחזוקה ובבלאי. המומחים של יגל מטבחים ישמחו לייעץ ולהסביר על הייחודיות והערך הרב של בחירה במטבח נאנו טכנולוגי:

פיתוח איטלקי מהפכני

הנאנו טכנולוגיה היא פיתוח חדשני שמשיק בין תחום המטבחים לתחום הטכנולוגיה, פריצת הדרך הזו גורמת לחומר ממנו עשוי הציפוי להיות מיוחד במינו ולעמוד בפני שריטות ופגיעות, בפני חומרי ניקוי חזקים, אבק וסימני לכלוך, כתמי שמן, תבלינים ואדים. הנאנו טכנולוגיה הופכת את חלקיקי החומר לצפופים עד כדי כך שהם עמידים בפני הטמעה של כל חומר חיצוני לתוכם. כך החזית מוגנת מכל נזק.

נראות חלקה ואחידה

בשל הטכנולוגיה העתידנית ממנה עשוי ציפוי נאנו טכנולוגי, חזיתות המטבח יהיו חלקות נקיות ויפות. הנראות שלהן תהיה אחידה ותישמר לשנים רבות. הציפוי הנאנו טכנולוגי בעצם הופך את החומר ממנו עשוי המטבח להיות הומוגני ואחיד, ובכך גורם למטבח להיראות יוקרתי ומרשים.

ציפוי אנטי בקטריאלי

הייחודיות של הציפוי הנאנו טכנולוגי מתבטאת בצפיפות החלקים של החומר, ולכן נזילות שמן או כתמי בישול ואידוי אחרים פשוט לא נטמעים בו. מרקם החומר המיוחד גם דוחה חיידקים ובקטריות ובכך שומר על בריאות המשפחה כולה. לניקוי המשטחים מספיקה מטלית לחה ולא נדרשים חומרי ניקוי מהפכנים או קשים ושעות של עבודה.

מתאים לכל סוג עיצוב

מטבחי נאנו טכנולוגיה מתאימים לכל סוגי המטבחים המעוצבים. בכל סגנון, בכל גודל ובכל ייעוד. גם מטבחים גדולים ומרווחים וגם מטבחים יותר אינטימיים, בכולם ניתן להתאים עיצוב מבוסס נאנו טכנולוגיה.  בנוסף, יתרון הציפוי הנאנו טכנולוגי מתבטא גם בבחירת הגוון המדויק והעדכני של החומר, כך שתוכלו להגיע לתוצאה הרצויה במעט מאמץ ובמקסימום דיוק.

איכות ללא פשרות לאורך ימים ושנים

איכות החומר הנאנו טכנולוגי גורמת למטבח להאריך ימים ושנים רבות. בעקבות הטכנולוגיה המדהימה ממנה הוא עשוי המטבח נשאר נקי חדש ורענן, מבהיק ואחיד. אין לו כמעט בלאי ולא עייפות החומר.

השקעה משתלמת לטווח ארוך

ההשקעה בעיצוב ובניית מטבח נאנו טכנולוגי משתלמת לטווח ארוך, חיסכון כלכלי לצד שקט נפשי והנאה לאורך שנים רבות. אנחנו ביגל מטבחים מציעים לכם לבדוק לעומק התאמת מטבח בעיצוב נאנו טכנולוגי לדירתכם ולצרכי משפחתכם ויכולים להציע, להמליץ ולהציג מגוון עצום של מטבחים בעיצוב נאנו טכנולוגי, מהחומרים הטובים ביותר שקיימים בשוק. אנחנו מתמחים שנים רבות בהכנת מטבחים משלב התכנון ועד לשלבי הביצוע והגימור המדויקים, במקצועיות רבה ותוך שימוש בחומרים הכי איכותיים שיש בשוק היום וללא פשרות. אנחנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ בה תוכלו להיחשף ולהכיר את החומר והציפויים הנאנו טכנולוגיים מקרוב, לגעת בעתיד ממש אצלנו ולהביא אותו גם לביתכם.

הכל אודות מטבחי נאנו