אנו בחברת יגל מטבחים, מאמינים כי המטבח הוא הלב של הבית, בו מתרחשת עיקר הפעילות המשפחתית היומיומית. 

אנו מזמינים אתכם לגלות את קולקציית מטבחי יוקרה מבית יגל מטבחים שיהפכו את חוויית הבישול והשהייה במטבח שלכם למדהימה ומרגשת במיוחד!
מטבחי יוקרה של יגל מטבחים מעוצבים ומיוצרים ממיטב חומרי הגלם ועוברים בקרה קפדנית במפעל הייצור שלנו. 
כל מטבח מעוצב בסגנון ייחודי ושונה,לצד פרזול ואבזור משלים, ההופכים אותו למטבח יוקרה המותאם במיוחד עבורכם. 

הבתים של יגל מטבחים

מטבחי יוקרה

מטבח יוקרה של עידן ואינה

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח יוקרה של משפחת דנון

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח יוקרה של יעל וסיון

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח יוקרה של משפחת צ'פאני

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח יוקרה בגבעת שמואל

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח יוקרה בכרמי יוסף

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבחי יוקרה

מטבחי יוקרה מתאפיינים בתכנון איכותי מאוד ומושקע מתחילה ועד הסוף, בדגש רב על התחומים החיוניים ביותר לתכנון מטבח: עולם החומרים, הציפויים והחזיתות, עולמות התאורה, הנוף והחלל, פתרונות חכמים לאחסון ופתרונות פרזול מדויקים. כאשר ארבעת התחומים הללו מקבלים את תשומת הלב הנדרשת עד לפרטים הקטנים, מתחילת התהליך ועד סופו, המטבח הופך להיות מטבח יוקרתי ומרשים. המומחים של יגל מטבחים ישמחו לייעץ וללוות אתכם בכל השלבים לעיצוב ובניית מטבח היוקרה עליו חלמתם. דגשים חשובים:

היוקרה בחזית

בתוך עולם החומרים הציפויים והחזיתות ניתן למצוא חומרים שונים, ציפויים במגוון רחב. אם אנחנו רוצים להשקיע במטבח שלנו אנחנו צריכים לבצע את ההתאמה המושלמת של החומר, הציפוי והחזית לצרכים שלנו. מטבחי יוקרה מתאפיינים באלגנטיות, בקווים נקיים ומודרניים ובציפויים ברמה גבוהה.

עיצוב נקי ומודרני

ציפוי נאנו טכנולוגי שיגרום למטבח שלכם להיראות אחיד ומרשים לאורך זמן, שימוש בנאנו טכנולוגיה הופך את המטבח לנקי מאד, ולא נדרשת השקעה רבה בניקיון. טכנולוגיה זו הופכת את המטבח שלכם לעמיד בפני נזקי הבישול וכתמי האפייה לאורך זמן.

תאורה ומרחב כחלק מהתכנון

המטבחים היוקרתיים בעשור האחרון מקבלים אט אט צורה גדולה ורחבה יותר, לעיתים אף התקרות גבוהות, והחלונות חשופים ושקופים. האור נכנס לחלל במלואו, הנוף נשקף מן החלון, ומשתלב בתכנון המטבח עצמו כחלק בלתי נפרד מהחלל של כל הבית, והתאורה מותאמת ומשלימה את חווית היוקרה.

אחסון חכם ושקט

מטבחי יוקרה מתאפיינים בפתרונות אחסון חכמים, המטבחים של היום כבר לא מלאים במגירות ובמתכות לאחסון סירים וצלחות, אלא מייעדים מגירה ספציפית לכל צורך, ארונות ייחודיים מותאמים אישית, האחסון מתבצע בפינות שאינן נראות לעין ובצורה מתחכמת. דלתות נסגרות בטריקה שקטה, חזית אחידה לכל הארונות ופתחים סמויים מן העין. פתרונות הפרזול משלימים את התמונה במטבח היוקרתי וגורמים למטבח שלכם להפוך לחוויה פונקציונאלית זורמת ומתאימה לכל משתמש, ובו זמנית, הפוטנציאל לאירוח ברמה גבוהה מרחיב את הלב, היופי והנוחות ניכרים בכל פינה.

מטבחי יוקרה זה יגל מטבחים

המומחים של יגל מטבחים בעלי ניסיון של שנים רבות, ומאות לקוחות מרוצים, יוכלו להוביל אתכם בבטחה משלב התכנון, אל העיצוב ובחירת החומרים ועד לשלבי הגימור הסופי. אצלנו ביגל מטבחים תמצאו את כל הפתרונות לבניית מטבח יוקרה בלתי מתפשר ברמה גבוהה של חומרים, ציפויים, גוונים מדויקים, פתרונות אחסון חכמים ופרזול מותאם במדויק לצרכים האישיים שלכם. נלווה אתכם במקצועיות לאורכו של התהליך לעיצוב המטבח עליו חלמתם, בין אם מדובר במטבח משפחתי מדהים, או מטבח המתוכנן למטרות אירוח יוקרתי. אנחנו ביגל מטבחים נמליץ ונבחר איתכם יחד את החומרים הרלוונטיים ואת איכות הציפוי. תוכלו אף לבחור מתוך קטלוגים של מטבחים, אותם עיצבנו ובנינו לאורך השנים. תוכלו כמובן לשלב בין סגנונות, בין חומרים ובין הפונקציות השונות, אנחנו איתכם עד להגשמת החלום.

הכל אודות מטבחי יוקרה