מטבחי זכוכית שייכים לסגנון היוקרתי והנקי. חזיתות הזכוכית מגיעות בגימור מבריק/ מט ומשווים לו קו נקי ואחיד. מטבחי הזכוכית מאפיינים בעיקר את הסגנון המודרני ולרוב יהיו מעוצבים בסגנון אינטגרלי עם מוצרים אינטגרליים משלימים. מטבחי הזכוכית משלבים יוקרה ואלגנטיות רבה, לצד פרקטיות ופשטות תפעולית.

הבתים של יגל מטבחים

מטבחי זכוכית

מטבח זכוכית הייגלאס - יגל מטבחים

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח זכוכית מבריק - יגל מטבחים

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח זכוכית מט - יגל מטבחים

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח זכוכית בשילוב עץ - יגל מטבחים

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבחי זכוכית

מטבחי זכוכית ידועים כמטבחים מעוררי ברק. אם העיצוב הוא מינימליסטי, העובדה שאת שיש המטבח, דלת הארון והריצוף מעטרות פלטות זכוכית – עושה אותם למעוצבים ומהודרים הרבה יותר שכן שכל רכיב במטבח קורן יותר עקב כך שנוצר עליו אפקט מראה. להלן מספר צעדים שמומלץ לכם לבצע על מנת לתכנן כנדרש מטבחי זכוכית.

תכנון ראשוני של המטבחים

בשלב זה יהיה עליכם לסקור את המטבח משיש העבודה ועד המדפים ורכיבי האחסון הסגורים (ארונות וכד’). ניתן לתכנן את המטבח בשלל דרכים החל מהצבת כוורות ועד להצבת התקנים עומדים ותלויים כמו ארונות ומדפים. באסטרטגיה הראשונה כל התקני האחסון במטבח פתוחים כי מדפי כוורת מחליפים גם מדפים בודדים וגם ארונות. באסטרטגיה השנייה רק הארונות הם התקנים סגורים והמדפים הם התקנים פתוחים. בנוסף לרכיבי האחסון יש לחשוב על מבנה שיש המטבח, והריצוף שמתחת, כולל חיפויי קיר תחתון.

לטשו את המטבח שתכננתם: רשמו עדיפויות

בשלב הליטוש יהיה עליכם לרשום עדיפויות: עד כמה תעדיפו את תכונה א’ ועד כמה תעדיפו את תכונה ב’. לדוגמה: קצה שיש העבודה – עגול תהיה דרישת חובה, אבל רכיב אחסון עם ידית טלסקופית – תהיה דרישת רשות. כך, תדעו מה מבין הקריטריונים שלכם הם לא נושא להתפשרות ומה כן, מידע שמאד יעזור לכם כשתבקרו בחנות המטבחים.

הביקור בחנות המטבחים

בביקור שלכם בחנות המוכרת מטבחי זכוכית אתם צפויים לראות שלצד השימוש בזכוכית כחומר ציפוי יהיו לא מעט מטבחים בהם הזכוכית תהיה חזות הכל: ארונות עם דלת מזכוכית, ריצוף זכוכית וכד’. חשוב להיצמד לבחירה שלכם ולמצוא מטבח שקודם כל יענה על דרישות החובה שלה. לאחר מכן יש לבחון את האלמנטים החדשים לכם באותו מטבח ולהסיק האם זה מתאים לביתכם.

התייעצות עם מעצב פנים

בהקשר לכך, התייעצות עם מעצב פנים מטעם חנות המטבחים יכולה להועיל מאד ולהעצים את הבחירה שלכם כבחירה מתאימה. המעצב יוכל להוסיף אנקדוטות חשובות לחידוד מטבח הזכוכית שלכם והתווייתו כמטבח דקורטיבי המתאים לדירה שלכם. כמו כן הוא יוכל לסייע לכם לבחור סגנונות עיצוב לגופי הזכוכית הדומיננטיים במטבח, למשל – לעטר אותם בהתזת חול מחוספסת או לצבוע את חלקם בצבעי יסוד אופייניים לזכוכית במטבחים.

הכל אודות מטבחי זכוכית