אוהבים חמימות ותחושה ביתית? כנראה שהסגנון הכפרי הוא בשבילכם… הסגנון הכפרי מתאים לבתים המעוצבים באופי רך וחמים. נוכל לראות כאן אלמנטים שונים ומגוונים השייכים לסגנון הוינטאז’ העתיק. המטבח הכפרי הוא חם, ביתי ונעים, המעניק תחושת חמימות לבית כולו. מטבחים כפריים מעוצבים בסגנונות שונים ומגוונים ומשלבים אלמנטים של עץ, ידיות בסגנונות שונים, שילובי ויטרינות, חזיתות מיוחדות, קרניז מעוטר ועוד. עיצוב מטבח כפרי ייעשה מחומרים כמו: עץ מלא, פולימר וצבע בתנור.

צרו עמנו קשר:

לפגישה אישית עם מעצב, השאירו פרטים:

עיצוב מטבח כפרי

אז מה הם מטבחים כפריים? מדובר במטבחים אשר רכיביהם עשויים, לרוב, מעץ, יחד עם התקני פרזול מחומר דומה, ולעתים ניתן למצוא התקנים מוזהבים. המטבחים מומלצים עבור כל מי שמעוניין לעצב בדרך זו את חדר המטבח שלו, וגם אם הבית מעוצב בסגנון אחר – למשל מודרני, ידאג צוות העיצוב בחברה לחיבור חלק ונעים לעין בין יתר הבית לבין המטבח – על ידי מודולציה עיצובית: התקנת רכיב בעל צבע וצורה משותפים בין המטבח למחוצה לו. הייחוד של מטבחים כפריים על פני כל יתר סוגי המטבחים בא לידי ביטוי במראה המטבח, בהתקנים הדקורטיביים בנוסח העבר, וחשוב לא פחות – באותנטיות של המטבח. כך גם אתם יכולים לסלול את דרככם למטבחים כפריים.
מטבחים כפריים הם מטבחים עם לב פועם. הניחוח הכפרי מגיע אליכם הביתה, ואיתו הנוסטלגיה, הריחות והטעמים של פעם. צבעי העץ המלא מביאים איתם חום שאי אפשר להתעלם ממנו בעיצוב הבית, ובפרט במטבח, בו החום הוא כמעט צורך בלתי נמנע בעיצוב מטבח כפרי. אנו ביגל מטבחים שמחים לעמוד לרשותכם עם מבחר עשיר של סגנונות ועיצובים למטבח כפרי אותנטי. מטבחים כפריים הפכו לאחד מהמטבחים המבוקשים ביותר בישראל, וצוות יגל המיומן והמנוסה יודע בדיוק כיצד לעצב ולתכנן עבורכם מטבחים כפריים חלומיים במיוחד. אתם מוזמנים להתרשם ממבחר הדגמים וליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים.