אוהבים חמימות ותחושה ביתית?  כנראה שמטבח כפרי הוא הסגנון בשבילכם…

סגנון המטבח הכפרי מתאים לבתים המעוצבים באופי רך וחמים. נוכל לראות כאן אלמנטים שונים ומגוונים השייכים לסגנון הוינטאז’ העתיק. מטבח כפרי הוא חם, ביתי ונעים, המעניק תחושת חמימות לבית כולו. מטבחים כפריים מעוצבים בסגנונות שונים ומגוונים ומשלבים אלמנטים של עץ, ידיות בסגנונות שונים, שילובי ויטרינות, חזיתות מיוחדות, קרניז מעוטר ועוד. 

עיצוב מטבח כפרי ייעשה מחומרים כמו: עץ מלא, פולימר וצבע בתנור.

באולם התצוגה של יגל מטבחים תוכלו למצוא מגוון רחב של מטבחים כפריים מעוצבים.

הבתים של יגל מטבחים

מטבחים כפריים

מטבח כפרי של משפחת צ'פאני

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח כפרי של משפחת ניסים

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח כפרי של קרן ואלון

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח כפרי של משפחת זילברשטיין

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח כפרי במושב יגל

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

מטבח כפרי של יערה

לצפיה בפרויקט
לחץ כאן

עיצוב מטבח כפרי

אז מה הם מטבחים כפריים? מדובר במטבחים אשר רכיביהם עשויים, לרוב, מעץ, יחד עם התקני פרזול מחומר דומה, ולעתים ניתן למצוא התקנים מוזהבים. 

מטבחים כפריים מומלצים עבור כל מי שמעוניין לעצב בדרך זו את ביתו, וגם אם הבית מעוצב בסגנון אחר – למשל מודרני, ידאג צוות העיצוב של מטבחי יגל  לחיבור חלק ונעים לעין בין יתר הבית לבין המטבח  על ידי מודולציה עיצובית: התקנת רכיב בעל צבע וצורה משותפים בין המטבח למחוצה לו. 

הייחוד של מטבחים כפריים על פני כל יתר סוגי המטבחים בא לידי ביטוי במראה המטבח, בהתקנים הדקורטיביים בנוסח העבר, וחשוב לא פחות – באותנטיות של המטבח. כך גם אתם יכולים לסלול את דרככם למטבחים כפריים.

מטבחים כפריים הם מטבחים עם לב פועם. הניחוח הכפרי מגיע אליכם הביתה, ואיתו הנוסטלגיה, הריחות והטעמים של פעם. צבעי העץ המלא מביאים איתם חום שאי אפשר להתעלם ממנו בעיצוב הבית, ובפרט במטבח, בו החום הוא כמעט צורך בלתי נמנע בעיצוב מטבח כפרי. אנו ביגל מטבחים שמחים לעמוד לרשותכם עם מבחר עשיר של סגנונות ועיצובים למטבח כפרי אותנטי. 

מטבחים כפריים הפכו לאחד מהמטבחים המבוקשים ביותר בישראל, וצוות יגל המיומן והמנוסה יודע בדיוק כיצד לעצב ולתכנן עבורכם מטבחים כפריים חלומיים במיוחד. אתם מוזמנים להתרשם ממבחר הדגמים וליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים.

הכל אודות מטבחים כפריים