053-8096567
 גלריית מטבח פולימר מטבחי יוקרה וריהוט משלים   גלריית מטבח מודרני צבע בתנור   גלריית מטבח תכלת בצביעה עתיקה
מטבחי יגל - מטבח פולימר מטבחי יוקרה וריהוט משלים    מטבחי יגל - מטבח מודרני צבע בתנור    מטבחי יגל-מטבח תכלת בצביעה עתיקה 
         
 גלריית מטבח פורמייקה בגוון גרפיט המשולב עם לבן וריהוט משלים לבית    גלריית מטבח פורמייקה לבן אינטגראלי וריהוט משלים לבית    גלריית מטבח היי גלאס מראה זכוכית וריהוט משלים לבית
מטבחי יגל - מטבח פורמייקה בגוון גרפיט המשולב עם לבן וריהוט משלים לבית  
מטבחי יגל - מטבח פורמייקה לבן אינטגראלי וריהוט משלים לבית
  מטבחי יגל - מטבח היי גלאס מראה זכוכית וריהוט משלים לבית
         
גלריית מטבח כפרי צביעה בתנור   גלריית מטבחי זכוכית    גלריית מטבח פרובנס בצביעה עתיקה מיוחדת
מטבח יגל - מטבח כפרי צביעה בתנור   מטבחי יגל - מטבח זכוכית    מטבחי יגל - מטבח פרובנס בצביעה עתיקה מיוחדת
         מטבחי יגל

מטבחי יגל הינו עסק משפחתי המתמחה בעיצוב ייצור ותכנון מטבחים וארונות לכל הבית, כיום בעולם המודרני המטבחים הפכו לחלל המרכזי ולליבו של הבית ,לכן אנו מטבחי יגל מעניקים חשיבות רבה בכל פרט ופרט בתכנון ועיצוב המטבח. אחד המאפיינים העיקרים של חברת יגל מטבחים הוא התאמת המוצר ללקוח באופן אישי, במטבח, בחדר העבודה, בחדר שינה, בחדר רחצה, בחדר הארונות ובכל רחבי הבית בכך שהמוצר יהפוך את חייכם ליעילים, נוחים ומעוצבים יותר .
מטבחי יגל חרטה על דיגלה ערכים המנחים את החברה, ערכים אלו הם הגורמים העיקרים אשר מצעידים קדימה את מטבחי יגל עם קהל לקוחות רחב מכל קצוות הארץ הממליץ מאחד לשני.

בגלל האמינות - אנו מטבחי יגל מאמינים שהגורם העיקרי להצלחה הוא האמינות והגינות תוך כדי מסירת מידע מדויק ועמידה בהתחייבויות .
בגלל השירות - מטבחי יגל מאמינים ויודעים מניסיון השנים שמתן שירות יעיל, אדיב ומהיר תוך כדי הקפדה על מקצועניות מול הלקוח הוא הגורם העיקרי להצלחה.
בגלל האיכות - יגל מטבחים מייצרת את מוצריה מחומרי הגלם האיכותיים והמתקדמים ביותר בענף הנגרות ללא פשרות. העצים שאנו משתמשים לבניית הארונות הינם מהיבואנים הגדולים והאיכותיים ביותר, הפרזול שאנו משתמשים הינו מיבואן מורשה המעניק אחריות ללקוחות ושקט נפשי, לדוגמה בלורן המשווק המורשה והבלעדי של מותג הפרזול BLUM נתון זה ניתן לבדוק באתר הבית של היבואן בלורן .
בגלל החדשנות - אולם התצוגה של מטבחי יגל מתחדש מעת לעת ומציג את קידמת הטכנולוגיה בענף המטבחים והנגרות,יחד עם זאת נגריית יגל מטבחים מאובזרת במיכון חדיש ומתקדם על מנת לספק את המוצר האיכותי והמתקדם ביותר.
בגלל השקיפות - שקיפות מלאה מול הלקוח הוא ערך מוסף,יגל מטבחים מודעים לכך שהשקט הנפשי ללקוח הוא ערך חשוב מאוד בתהליך רכישת המטבח לכן ללקוח קיימת האפשרות להגיע לנגריית הייצור של יגל מטבחים בכל שלב ולבדוק,לראות,להרגיש ולהיות חלק מייצור המטבח וכך להרגיש בטוח.

נשמח לראותכם באולם התצוגה על מנת להעניק את מלוא תשומת הלב,השירות והידע

מושב יגל רחוב הדקל 28 אולם התצוגה החדש מצד שמאל
צרו עמנו קשר 053-8096567