אי למטבח מודרני
אי למטבח מודרני
  
אי שחור למטבח
אי שחור למטבח
  
אי למטבח כפרי
אי למטבח כפרי
אי בשילוב גילופי עץ מעוצבים
אי בשילוב גילופי עץ מעוצבים
  
אי לבן מעוצב
אי לבן מעוצב
  
אי בשילוב כיריים וארונות
אי בשילוב כיריים וארונות
אי אפוקסי
אי אפוקסי
  
אי בשילוב זכוכית
אי בשילוב זכוכית
  
אי במטבח סטודיו
אי במטבח סטודיו

 אי למטבח

 
 אי למטבח מאפשר גישה נוחה ויעילה יותר תוך שמירה על סגנון ועיצוב מוקפדים, מבלי לפגוע ביופיו הכולל של המטבח כולו, אפילו להיפך. זהו חלומו של כל מי שנפשו אוהבת לעבוד במטבח והוא צריך מקסימום יעילות מעיצוב ותכנון המטבח.  אי במטבח  עוזר לשמור על סדר וניקיון ומבטחי שהמטבח יישאר נקי ומסודר לפחות בין הכנות האוכל. מלבד זאת, הוא פתרון פרקטי ומאוד מוצלח והוא מקנה למטבח מראה רציני של אנשים שיודעים, וחשוב מזאת, יודעים, איך לעבוד במטבח. 
 
 לא בכל מטבח מתאפשר להניח אי במרכז המטבח. יש לשקול את הנתונים של מטבח קיים ואם יש צורך, להתאים את המידות למטבח שטרם בוצע אלא רק תוכנן. אי למטבח יעיל במיוחד במטבחים רחבי ידיים, שרוצים למקסם את התועלת מהם ולנצל את היתרון שיש במרחב שלהם.  הוא מתבסס על רעיון מאוד פשוט, אך גאוני. קשה להאמין שאנשים רבים ברחבי העולם הסתדרו עם מטבחים ללא אי משלהם. 
 
 יש כאלו שרואים אותו גם כאי של שפיות בתוך מרחב המטבח שיכול לעתים להפוך ממש מבולגן, זאת מכיוון שהוא מאפשר התמודדות קלה יותר עם הצרכים בעת בישול וכן הכנה מהירה יותר של כל מה שחסר לכם. סביב אי למטבח יתנהל כל הריקוד הנהדר של הכנת האוכל, לעיתים אפילו בשניים. 
 
 כיום המודעות גדולה יותר לצורך במטבח. אנשים רבים מעצבים מטבח כגולת הכותרת של ביתם. לא בכדי אי למטבח כל כך נפוץ בשימוש בתכנון מטבחים חדשים. יותר ויותר מעצבים מכירים בחשיבות המטבח ובחשיבות האי במרכזו של המטבח, שהם מעצבים כך ברישומי הסטנדרט שלהם. עם זאת, לא כל דירה מגיעה עם פריט חשוב זה. אם אתם רוכשים דירה חדשה, חשוב לעבור על התוכניות טרם נקבעות, ולבקש אותו במיוחד, אם לא תוכנן כזה מראש. הוא בהחלט יחסוך לכם מקום רב ויאפשר חלל רב יותר וזרימה בין חללים בדירה. אין ספק שהעיצוב העכשווי מאמץ לליבו אי למטבח ורואה בו את הבשורה היפה והנכונה למטבחי העולם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מטבחים     עיצוב מטבחים     מטבחים מעוצבים      תמונות מטבחים     מטבח לבן     מטבח אנגלי     אי למטבח     מטבח מודרני     מטבח מעוצב

ייצור מטבחים      מטבח איטלקי      מטבחי יוקרה     מטבח פרובנס      נגריות מטבחים     מדריך לקניית מטבחים     סגנונות מטבחים     שלבים בעיצוב מטבחים

טיפים לעיצוב מטבחים     תוספות למטבחים מעוצבים     פונקציונאליות מטבחים מעוצבים