053-8096567
 

 אודות יגל מטבחים

יגל מטבחים הינו עסק משפחתי המתמחה בענף הנגרות מעל 40 שנה , ייצור המטבחים ועבדות הנגרות

מעוצבים בסגנון הייחודי לנו תוך כדי שימוש בטכנולוגיה חדישה ביותר ולפי הטרנדים החדשים בענף המטבחים והנגרות.

יגל מטבחים מתמחים בייצור מטבחים לפי דרישה בהתאם לצרכי הלקוח ובנוסף אנו מייצרים ומעצבים את כל מגוון הנגרות לבית ארונות אמבטיה,ארונות נישה,חדרי ארונות,חדרי ילדים,חדרי שינה וכל עבודות הנגרות לפי בקשת הלקוח יחד עם זאת יגל מטבחים משתפת פעולה עם המגזר העסקי  ומייצרת עבורו עבדות נגרות הכוללות נגרות לחנויות,נגרות למשרדים,דלפקי קבלה,בתי קפה ,נגרות לאולמות תצוגה ועבודות מיוחדות לפי דרישת הלקוח.

הייחודיות שלנו

יגל מטבחים – המשפחה שלנו,באולם התצוגה נוכחים כל משפחת יגל מטבחים ובראשם משה כהן- בעלי החברה על מנת לעצב ולתכנן עבורכם את החלום.

היחס החם,האישי והמשפחתי הם אלו שהפכו את קהל לקוחתנו לחלק ממשפחת יגל מטבחים.

אולם התצוגה של יגל מטבחים מרהיב ביופיו ובגודלו החולש על 300 מטרים ,באולם התצוגה ניתן להתרשם מכל סגנונות המטבחים הקיימים בעולם המטבחים,פתרונות אחסון,עיצובים וטרנדים חדשים.

אולם התצוגה של יגל מטבחים מרכז ומשווק עבורכם את כל המוצרים למטבח,שיש ומשטחי עבדוה,משטחי עץ,כלים סניטרים למטבח,מוצרי חשמל למטבח כך שאפשר לרכוש את כל המוצרים תחת קורת גג אחת .

בפגישת ייעוץ ותכנון המטבח נעצב ונבנה עבורכם סקיצה על ידי תוכנת מחשב הממחישה ומציגה את תכנית המטבח בתלת מימד,כמובן שייעוץ והדמיה ללא כל התחייבות.

מפעל הייצור של יגל מטבחים לא מתפשרים על טיב ואיכות חומרי הגלם,הנגרייה מצוידת במיכון החדיש ביותר על מנת לייצר את המוצר בגימור הכי איכותי,לצד המיכון ב יגל מטבחים בקרת איכות קפדנית המבטיחה את רמת איכות המוצר.

הנגרים המועסקים במפעל הייצור של יגל מטבחים הינם מקצוענים ובעלי וותק בתחום הנגרות.

שקיפות מלאה מול הלקוח הוא אחד המאפיינים העיקריים של יגל מטבחים,כל לקוח מוזמן להגיע לנגריית הייצור על מנת לבחון,לראות ולקחת חלק בתהליכי הייצור והעמדה הסופית של המוצר לפני ההתקנה.

חומרי הגלם של יגל מטבחים הינם חומרי הגלם האיכותיים ביותר העוברים בדיקות קפדניות על ידי מבקרי האיכות של יגל מטבחים-איכות ללא פשרות .

הפירזול האיכותי ביותר עבור המטבח והמוצר ולכן, יגל מטבחים הינה משווקת מורשה של בלום ובעלי אישור הסמכה והכשרה לשימוש במוצרי המותג המוביל בעלום בלום.

אחריות עבור המוצר לשנים רבות (בכפוף לתקנון החברה) הוא אחד מהמאפיינים העיקרים של יגל מטבחים,אנו מאמינים ויודעים את אורך השנים למוצר האיכותי.

שירות החברה הינו שירות מהיר לכל בקשה או דרישת הלקוח,מכוון שהמתקינים ואנשי השירות הם עובדי החברה ולא קבלני משנה.

 

נשמח לתאם פגישת ייעוץ על מנת לעצב ולתכנן עבורכם את המטבח החדש,בברכה יגל מטבחים

 

     אודות יגל מטבחים